» » » 27 жовтня на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося перше онлайн-засідання методичної студії з історії України
Інформація
  • Переглядів: 737
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-10-2016, 15:22
28-10-2016, 15:22

27 жовтня на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося перше онлайн-засідання методичної студії з історії України

Категорія: Головне управління / Обласний інститут післядипломної педагогічної осві

Методична студія з історії України.

Лише той, хто шукає знання – може знайти!

27 жовтня на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося перше онлайн-засідання методичної студії з історії України, який провів Василь Федорович Федорак, методист науково-методичного центру суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО.

Метою студії є надання методичної допомоги та консультації учителям історії України та учням для успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання.

Спершу Василь Федорак розповів про досягнення учнів м.Чернівці з цього предмета, зокрема, навів статистику щодо результатів ЗНО. «Успішне складання ЗНО – результат системної й тривалої праці. Потрібно інвестувати у свій розвиток значно більше часу», – зазначив методист ІППОЧО. У виступі Василь Федорович окреслив покрокове планування до підготовки ЗНО та закликав запам’ятати просту річ: «У сучасному інформаційному суспільстві неможливо говорити серйозно про успіх у житті взагалі, і у підготовці до ЗНО з історії України зокрема, без використання інформаційно-комунікаційних технологій».

Методистом науково-методичного центру СГД ІППОЧО, Василем Федораком було зазначено окремі джерела, до яких варто звертатися, вказано основні документи, за яким треба готуватися до ЗНО. Говорилося про програми не лише шкільні, а й для поглибленого вивчення історії України. Адже вони мають явно збільшений формат, з ключовими темами, пріоритетними над іншими. Також, за словами Василя Федоровича, треба звертати увагу на додатки до програм, бо вони є невід’ємними частинами вивчення предмета, за допомогою яких можна глибше побачити усю героїку та драматизм історії. Опрацьовувати основні та додаткові підручники, інші складові НМК з істоії України із переліку, який затверджений МОН України і розміщений на сайті МОН та Інституту модернізації змісту освіти МОН України у рубриці «Переліки». Досвід показує, що якраз тут розпочинаються проблеми для абітурієнтів, котрі вирішили серйозно «гризти граніт науки».

Василь Федорович закликав школярів вести власні конспекти для кращого запам’ятовування, вчитися розділяти складні завдання на прості (аналіз) та об’єднувати прості елементи у складні (синтез навчального матеріалу); вирішувати тестові завдання минулих років ЗНО та ДПА та влаштовувати собі самоперевірку; уважно читати документи із підручників та давати відповіді на запитання і завдання до них; зробити собі біологічний розклад – своєрідний біологічний годинник. Обов’язковотреба користуватися картографічною продукцією. Сучасний атлас з історії України – важлива складова навчально-методичного комплексу. Не забувати тренуватися над виконанням завдань на контурних картах з усього шкільного курсу історії України, відвідувати інформаційні сайти МОН, УЦОЯО, ДОН Чернівецької ОДА, ІППО ЧО.

Методист науково-методичного центру СГД ІППОЧО порекомендував що робити, коли немає змоги працювати з репетитором. Лише той, хто шукає знання – може знайти! Василь Федорович наголосив також на спрощеному варіанті програми для учнів, які планують вчитися на інших факультетах, вивчаючи історію України.

Насамкінець Василь Федорак побажав усім успіху і не забувати мріяти, бо все складне складається із простого. Головне – пам’ятати, що успіх приходить до тих, хто працює системно і любить свою справу.

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (55)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше