Error: Incorrect password!
На базі Інституту проведено інструктивний семінар-навчання » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
Інформація
  • Переглядів: 650
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-10-2016, 09:24
13-10-2016, 09:24

На базі Інституту проведено інструктивний семінар-навчання

Категорія: Головне управління / Обласний інститут післядипломної педагогічної осві


На базі Інституту проведено інструктивний семінар-навчання 
Сьогодні, 12 жовтня 2016 року, на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувся інструктивний семінар-навчання із завідувачами РМК/ММК та відповідальними працівниками ОТГ щодо організації та проведення Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу «Учитель року – 2017». Роботу семінару координував Григорій Іванович Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти.

У виступі Тамара Богачик, заступник директора ІППОЧО з науково-методичної роботи чітко окреслила питання про організаційно-практичне забезпечення підготовки і проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у 2016/2017 навчальному році. Учасникам семінару акцентовано на перелік тих матеріалів,які необхідно підготувати для участі у І турі конкурсу: інформаційна картка, анкета учасника, особиста заява на ім’я голови районного/міського оргкомітету, висновок методичного об’єднання про педагогічну та методичну діяльність.

Також було наголошено, що цьогоріч конкурс «Учитель року – 2017» проходитиме у таких номінаціях: "Біологія", "Інформатика", "Початкова освіта", "Музичне мистецтво", "Румунська мова і література (румунська та зарубіжна)". Тамара Степанівна зупинилася на організації конкурсних випробувань І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»: власний досвід роботи, тестування з фахової майстерності, практична робота, навчальний проект, майстер-клас, експертиза підручника та урок. Зокрема, наголошувалось на форматі й тривалості кожного конкурсного етапу.

Методистом НМЦ сучасних технологій оцінювання якості освіти Наталією Потаповою було окреслено алгоритм проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році. Коротко описано особливості кожного з етапів олімпіад, ознайомлено з графіком проведення олімпіад ІІ етапу.

Результати незалежного анкетування учасників ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та шляхи удосконалення науково-методичного супроводу підготовки до інтелектуальних змагань підведено Емілією Бабин (завідувач НМЦ сучасних технологій оцінювання якості освіти), яка порівняла результати ІV етапу олімпіад з минулими роками. Окреслено шляхи покращення роботи з означених питань. Погоджено перелік нестандартних ситуацій, що можуть виникнути під час організації та проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін.

По завершенні семінар-наради були чітко зазначені завдання на поточний навчальний рік, способи їх вирішення, які є нагальними у вирішенні вищезазначених питань.


 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!