Інформація
  • Переглядів: 538
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-09-2016, 10:37
23-09-2016, 10:37

Відбулося засідання вченої ради

Категорія: Головне управління / Обласний інститут післядипломної педагогічної осві

22 вересня 2016 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося засідання вченої ради. Відкрив засідання Григорій Білянін, директор Інституту, кандидат педагогічних наук, голова вченої ради. Григорій Іванович побажав присутнім плідної роботи та зачитав порядок денний.

Галина Руда, заступник директора з науково-навчальної роботи та міжнародних відносин ІППОЧО, канд. психологічних наук, доповіла присутнім про результати моніторингу якості організації курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників області. Галина Василівна зазначила, що основними напрямами удосконалення організації курсової підготовки, на думку респондентів, є забезпечення практичної спрямованості змісту навчального матеріалу з орієнтацією на конкретну категорію слухачів, запровадження досягнень андрагогіки у навчальний процес, удосконалення організації педагогічної практики, організація науково-методичного супроводу підвищення кваліфікації за очно-заочною формою навчання та оптимізація навчання за очно-дистанційною формою, створення мережевих спільнот педагогічних працівників під егідою Інституту.

Про науково-методичні засади реалізації всеукраїнської дослідно-експерементальної роботи з упровадження курсу «Фінансова грамотність» у навчальних закладах Чернівецької області доповідала завідувач НМЦ менеджменту та координації діяльності РМК / ММК ІППОЧО Наталія Куриш.

«Мета дослідно-експериментальної роботи – навчити практичним аспектам використання фінансових інструментів, управління власними фінансами та відповідальної поведінки споживача фінансових послуг через впровадження в навчальних закладах курсу за вибором «Фінансова грамотність», – зауважила Наталія Констянтинівна.

Наталія Забуга, завідувач сектору фінансової грамотності та навичок підприємництва відділу цифрової освіти Інституту модернізації змісту освіти МОН України обговорила в он-лайн режимі з присутніми членами Вченої ради проблемні питання щодо впровадження курсу«Фінансова грамотність».Також до обговорення реалізації всеукраїнської дослідно-експериментальної роботи з курсу «Фінансова грамотність» долучалася вчитель економіки та «Фінансової грамотності» ліцею №1 Чернівецької міської ради Оксана Місевич.

Аліна Клічук, доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО, канд. філософських наук, доцент, розповіла прорезультати дослідно-екпериментальної роботи на тему «Формування творчоїособистості засобами етносу рідного краю на базі сільського дошкільного навчального закладу». Співдоповідачем з даного питання виступила Антоніна Скидан, завідувач Усть-Путильського ДНЗ.

Також членами Вченої ради було обговорено проект Положення про організацію курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників області, який представив завідувач відділу навчально-організаційної роботи ІППОЧО Іван Клим’юк.

Тетяна Мороз, доцент кафедри методики викладання суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО, канд. філол. наук, секретар вченої ради,запропонувала для розгляду і схвалення ряду матеріалів (поданих на вчену раду) для подальшої їх рекомендації на присвоєння грифа Міністерства освіти і науки України.

Вченою радою Інституту на чолі з Григорієм Біляніним було підведено підсумки роботи,обговорено та прийнято ухвали з висвітлених питань.

 

Відбулося засідання вченої ради

 

Відбулося засідання вченої ради

 

Відбулося засідання вченої радискачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (8)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше