Інформація
  • Переглядів: 694
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-11-2017, 11:58
27-11-2017, 11:58

Юлія Рибчинська. Із перших вуст: «Моя вдала третя спроба!»

Категорія: Галерея учнівської інтелектуальної еліти / Стрічка / Учнівський вісник

Найбільша перемога – перемога над самим собою (Марк Туллій Цицерон)
Уже втретє мене привітно зустріло київське сонце на залізничному вокзалі. Валіза чомусь була легша, ніж вперше, але значно важча, ніж вдруге. Не шукала тут дивної філософії, але, попри все, розуміла відповідальність ситуації, до якої йшла та якої боялася. Але тоді мені було не страшно і зовсім не важко. Важко було вибороти цей момент, цей шанс, докорінно змінити розуміння себе у світі. Ніхто не хоче наврочити мою майбутню перемогу, ми не наважуємося мріяти вголос про неї, але кожен з нас, безперечно, розумів, що спільні зусилля таки дадуть довгоочікуваний результат. Після кожного етапу завдань конкурсу мені здавалося, що все пропало. Але це було потім. Перед тим, витираючи сльози, я брала себе в руки і продовжувала чи то лише вдома опівночі вишукувати графічні інновації, чи то вже у Києві опівдні виконувати тести з базової дисципліни.
І, мабуть, чи не вперше в житті я наважилась не здатися. І мною керувало не примітивне бажання стати найкращою, а страх підвести тих, хто повірив у мене і для кого я вже стала найкращою. 
Усі здобутки вартують стільки, скільки зусиль до них докладено. Наша перемога – спільний результат дружньої команди, де мене навчили як дорослу, ну і звісно, запитували як з дорослої.  
Було надзвичайно цікаво порівнювати власні знання та навички із науковим  багажем моїх конкурентів. Але значно цікавіше було протиставляти себе, дев’ятикласницю, яка тільки ставала на шлях до перемоги, та себе, одинадцятикласницю, яка вже на його фініші. І нашу перемогу вважаю «абсолютною», оскільки її щиро визнали навіть конкуренти.
Юлія Рибчинська, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016-2017 році, володарка стипендії Президента України 2017
Детальніша інформація за посиланням: https://school-life.cv.ua/
Юлія Рибчинська. Із перших вуст: «Моя вдала третя спроба!»
         

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (12)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше