• Дата: 25-04-2017, 14:38
25-04-2017, 14:38

Успіх чернівчанина на міжнародному турнірі

Категорія: Галерея учнівської інтелектуальної еліти / Молодь та спорт

21 – 23 квітня 2017р. у м. Івано-Франківську  пройшов Х міжнародний юнацький турніру з вільної боротьби, присвячений ветеранам боротьби Прикарпаття. В змаганнях взяли участь юні борці з Львівського державного училища фізичної культури, Броварського вищого училища фізичної культури, Київського спортивного ліцею-інтернату, Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту, Харківського спортивного ліцею-інтернату № 1, шкіл вищої спортивної майстерності м.Івано-Франківська та м.Одеси, спортсмени з Тернопільської, Рівненської, Житомирської, Чернівецької областей, а також по дві команди з Білорусії та Молдови, представники Польщі та Словаччини. Понад 300 учасників виборювали нагороди турніру.

На урочистому відкритті змагань юних спортсменів вітали Заслужені майстри спорту України, срібний призер Олімпійських ігор Андрій Стадник та призер чемпіонатів Європи та світу Василь Тисменецький.

Бронзову нагороду на цих престижних змаганнях здобув  вихованець Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи Дмитро Клепак, який тренується під керівництвом старшого тренера-викладача Сергія Одинака. Наш спортсмен виступав у ваговій категорії до 29 кг., де було заявлено 16 учасників. Дмитро на турнірі провів 4 поєдинки, з яких в трьох здобув перемоги, і тільки поступився майбутньому чемпіону та у підсумку посів ІІІ місце.

Щиро вітаємо юного спортсмена  та бажаємо подальших перемог та медалей на борцівському килимі.