» » І Гімназійна науково-практична конференція «Шлях у велику науку»
Інформація
  • Переглядів: 634
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-04-2017, 16:36
24-04-2017, 16:36

І Гімназійна науково-практична конференція «Шлях у велику науку»

Категорія: Галерея учнівської інтелектуальної еліти / Глибока

Згідно плану роботи Глибоцької гімназії та наукового товариства «Гіперіон» відбулася І Гімназійна науково-практична конференція «Шлях у велику науку».

Почесними гостями конференції були начальник Глибоцького управління освіти і науки В.І.Барарюк та завідувач відділу організаційної та кадрової роботи Глибоцької об’єднаної територіальної громади А.І. Ізраїлик.

Стрільчук Анастасія та Барбаза Василь, ведучі конференції, привітали учасників І Гімназійної науково-практичної  конференції із завершенням навчального року в науковому товаристві «Гіперіон» і представили дирекцію гімназії, вчителів, які разом із  школярами працювали над науково-дослідницькими роботами. Було приємно вітати на цьому дійстві батьків гімназистів, які разом з педагогами виплекали юні дарування.  

Голова вченої ради, координатор наукового товариства «Гіперіон» Вороніна Лариса Анатоліївна, у своєму виступі підкреслила, що  І Гімназійна  науково-практична конференція «Шлях у велику науку» - надзвичайно важлива  подія для нашої молодої гімназії . Глибоцька гімназія  ( раніше Глибоцька ЗОШ)  з часів свого заснування залишається осередком виховання творчої та інтелектуальної еліти не тільки Буковини, а й України. Реформувавшись в гімназію, педагогічний колектив продовжує працювати  над створенням престижного, демократичного  навчального закладу нового типу, в якому навчально-пізнавальна діяльність  гармонійно збалансована з іншими видами діяльності та забезпечує повноцінний розвиток особистості учня. Для досягнення поставленої мети педагогічний колектив  Глибоцької гімназії своїми основними завданнями вважає всебічний розвиток талантів, пошук , виявлення та підтримку обдарованих дітей. У молодому  науковому  товаристві «Гіперіон» Глибоцької гімназії науково-дослідницькою діяльністю у 9 секціях займаються  123 учні, які вже встигли заявити про себе  виступами на Міжнародній конференції  учнівської та студентської молоді  в КНТЕУ, у круглому столі Національного університету державної фіскальної служби України, у всеукраїнському інтенсиві «Юний правознавець», який проходив у Київському національному університеті ім. Т.Г.Шевченка, у різноманітних  освітніх конкурсах. Нині юні науковці готуються до ІV обласної науково-практичної конференції «Буковинський край очима юних науковців». Члени «Гіперіону» проходять своє становлення, адже наукове товариство функціонує всього один рік. За цей період підписано угоди про співпрацю між філософсько-теологічним, історичним, юридичним, географічним, філологічним факультетами ЧНУ ім. Ю. Федьковича; інститутами хімії, біології, біоресурсів, фізики та інформаційних технологій ЧНУ ім. Ю. Федьковича; Національним університетом державної фіскальної служби України.

Вважаємо, що 20 призових місць на районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР та 3 призових місця на обласному етапі є результатом тандему «Обдарована дитина+вчитель-професіонал»+наукова підтримка». До підсумкової науково-практичної конференції видавничий центр Глибоцької гімназії  надрукував 2 випуски  «Гімназійного  меридіану». У «Гімназійний меридіан №1» ввійшли напрацювання школярів Глибоцької гімназії, які стали переможцями різноманітних конкурсів, наукових конференцій, круглих столів у 2016-2017 н.р. У «Гімназійний меридіан №2»  ввійшли кращі науково-дослідницькі роботи школярів Глибоцької гімназії, які стали учасниками та призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2016-2017 н.р. 

Запрошені  з цікавістю заслухали кращі захисти НДР. Талановита гімназистка Мінтянська Альона під керівництвом вчителя хімії Ю.Д. Блисенка та викладача інституту біології та хімії ЧНУ, кандидата хімічних наук О.В. Скрипської досліджувала тему « Соки – джерело антиоксиданту вітаміну С». Робота удостоєна ІІ місця на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Коваль Ольга працювала під керівництвом вчителя української мови та літератури, художньої культури Бошелюк А.О. та завідувача кафедри культурології філософсько-теологічного факультету ЧНУ, професора Миколи Шкрібляка над роботою «Чернівецький національний університет - визначний осередок літературно-мистецького життя Буковини», яка відзначена дипломом ІІ ступеня на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Цікаву роботу «Україна і Польща в ХХІ столітті: від конфліктів до порозуміння» представила на конференції Лупуляк Євгенія, над якою працювала під керівництвом вчителя історії Скибінської Людмили Сильвестрівни та декана факультету історії, політології та міжнародних відносин професора Доброжанського, яка відзначена дипломом ІІ ступеня на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Цікаві теми НДР представили на конференції  інші школярі: Русу Кароліна «Дослідження природного та штучного освітлення в Глибоцькій гімназії»; Влад Валерія «Вплив людини на природу; рівень забруднення навколишнього середовища в результаті здійснення різних видів господарської діяльності»; Мінтянська Альона «Дослідження глинистих утворень зони тектонічного розлому ділянки смт. Глибока»; Коваль Ольга «Адаптація людини в умовах авіакосмічних польотів»; Білоус Анастасія «Інтегративні діаграми в EXCEL»Рєпіна Анастасія «Англійські запозичення в українській мові в сфері використання комп’ютерних технологій »; Русу Катерина «Омонімія в сучасній англійській мові».  

Підсумковим акордом І Гімназійної науково-практичної конференції  «Шлях у велику науку» стало вручення подяк учасникам конференції. 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (13)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше