Інформація
  • Переглядів: 971
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 9-11-2012, 22:30
9-11-2012, 22:30

Продовження ст 3

Категорія: Довідник

Після отриманих у попередньому уроці знань ви вже через кілька хвилин створите свій перший web -сайт.
Як ?
У Уроці 1 ми дізналися , що необхідно для створення web - сайту: браузер і Notepad (або аналогічна програма - текстовий редактор ) . Оскільки ви читаєте цей текст , то ваш браузер вже відкритий. Вам потрібно відкрити лише додаткове вікно браузера ( відкрити браузер ще раз) , і ви зможете читати цей підручник і одночасно бачити ваш новий web -сайт.
Також відкрийте Notepad (у Accessories в Programs - Start menu ) :
How to find Notepad
Тепер ми готові!
Що я можу ?
Почнемо з чого-небудь простіше . Як щодо сторінки , на якій написано: "Ура ! Це моя перша web - сторінка . " Читайте далі , і ви дізнаєтеся , як це легко зробити.
HTML простий і логічний . Браузер читає HTML так , як читаєте його ви : зверху вниз і зліва направо . Таким чином , HTML - документ починається і закінчується тим , чим повинен починатися і закінчуватися текст.
По-перше необхідно повідомити браузеру, що ви будете "говорити" з ним мовою HTML. Це робиться тегом <html> (тут нічого нового ) . Так що , перш ніж надрукувати що-небудь , потрібно поставити тег " <html> " в першому рядку документа Notepad .
Як ви , можливо , пам'ятаєте з попереднього уроку , <html> це відкриваючий тег , який повинен мати і закриває тег після того , як ви закінчите введення HTML. Тому , щоб не забути , поставте закриває тег " </ html > " на пару рядків нижче і вводите весь текст документа між <html> і </ html > .Наступне , що необхідно , це " head " ( голова або "шапка" ) , яка містить службову інформацію про ваше документі , і " body " ( тіло) , вміст самого документа . Оскільки HTML логічний, head ( <head> і </ head > ) знаходяться вище body ( <body> і </ body > ) .
Ваш документ тепер має виглядати так:
<html>
<head>
</ head >
 <body>
</ body >
 </ html >
Зверніть увагу , як ми структурували теги по рядках (за допомогою клавіші Enter ) і які зробили відступи (клавішею Tab) . В принципі не важливо , як ви структуруєте ваш HTML - документ. Але , для полегшення читання коду , настійно рекомендуємо структурувати ваш HTML за допомогою перекладу рядків і відступів , як у нашому прикладі.
Ось ви вже і зробили вашу першу web - сторінку - первістка , який , можливо , виглядає не так , як ви припускали , коли починали читати цей підручник , але це вже , в деякому роді , web -сайт. Ви створили базовий шаблон для всіх наступних HTML - документ.
Ну ладно , але як мені додати вміст в мій web -сайт?
Як ви вже бачили раніше , у вашому HTML - документі є дві частини: а head і body . У розділі head ви вносите інформацію про сторінку , а body містить інформацію самої сторінки .
Наприклад , якщо ви хочете дати назву документу , щоб воно з'являлося у верхній рядку браузера  , це потрібно зробити в розділі " head " . Тег для назви - <title> :
<title> Моя перша web - сторінка </ title >
Зверніть увагу , що цей title не з'являється на самій web -сторінці. Все, що ви хочете бачити на самій сторінці , є вмістом / content і повинно , отже , перебувати між тегами " body " .
Отже, ми хочемо , щоб на сторінці виводилося "Ура ! Це моя перша сторінка . " Цей текст , який ви хочете показати, і , природно , він повинен розташовуватися в розділі body . Тому в розділі body надрукуйте наступне:
<p> Ура ! Це моя перша сторінка . </ P >
Буква p в <p> це скорочення від " paragraph " і означає саме це - параграф тексту.
Ваш HTML - документ повинен тепер мати такий вигляд:
<html>
 
<head>
<title> My first page </ title >
</ head >
 
<body>
<p> Hurrah ! This is my first page . </ P >
</ body >
 
</ html >

Готово ! Ви створили свій перший справжній web - сайт !
Тепер потрібно зберегти його на жорсткий диск , а потім відкрити у вашому браузері :
У Notepad виберіть " Save as ..." в меню "File" .
Виберіть " All Files " в боксі " Save as type " . Це дуже важливо - інакше ви збережете файл як звичайний текстовий документ , а не як HTML - документ.
Тепер збережіть ваш документ як " page1.htm " (розширення " . Htm " вказує , що це HTML - документ. " . Html " дасть той же результат . Я завжди використовую " . Htm " , але ви можете вибрати будь-яке з цих двох розширень ) . Де ви збережете документ на жорсткому диску - не має значення , головне запам'ятати це місце , щоб потім легко знайти файли.
Save document
Тепер відкриємо браузер:
Виберіть "Open" в меню "File" (CTRL + O) .
Клацніть "Browse " в діалозі.
Тепер знайдіть ваш HTML - документ і клацніть "Open" .
Open document
Тепер ви повинні побачити сторінку з текстом " Ура ! Це моя перша сторінка . " у вашому браузері. Вітаємо !
Якщо ви хочете , щоб весь світ побачив ваш твір , можете перейти у Урок 14 і ви дізнаєтеся , як вивантажити вашу сторінку в Internet. Або наберіться терпіння і читайте далі. Все ще тільки починається .
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше