Інформація
  • Переглядів: 926
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 8-11-2012, 22:18
8-11-2012, 22:18

Початок

Категорія: Довідник

Найімовірніше у вас вже все необхідне.
У вас є " браузер / browser " . Це програма перегляду web - сторінок. Зараз ви переглядаєте дану сторінку у вашому браузері.
Не важливо , який браузер у вас є. Зазвичай це Microsoft Internet Explorer. Але є й інші - Opera і Mozilla Firefox , і їх також можна використовувати.
Можливо ви вже чули , або навіть використовували такі програми , як Microsoft FrontPage , Macromedia Dreamweaver або навіть Microsoft Word , які можуть - або заявляють що можуть - створювати web - сайти для вас. Поки що забудьте про ці програми ! Вони не навчать вас тому, як кодувати web -сайт.
Вам потрібен простий текстовий редактор . Якщо ви використовуєте Windows , то в ній є Notepad , який зазвичай знаходиться в меню Старт , Програми , Стандартні :
Де знайти Notepad
Якщо ви використовуєте НЕ Windows , то можете вибрати аналогічний простий текстовий редактор . Наприклад , Pico ( Linux ) або TextEdit ( Mac ) .
Notepad прекрасно підходить для створення коду , оскільки ніяк не впливає на те , що ви пишете. Це дає вам повний контроль над текстом. Проблема багатьох наворочених програм у тому , що в них багато стандартних функцій , з яких ви можете вибирати необхідні . Зворотною стороною цього є те , що всі підганяється під ці стандартні функції . Тому такі програми часто не в змозі створити точно такий сайт , який необхідний вам . Або що ще гірше , вони починають змінювати написаний вами код . При використанні Notepad чи іншого простого  текстового редактора тільки ви відповідаєте за те , що написано.
Браузер та Notepad (або аналогічний простий редактор ) - ось все , що вам необхідно для роботи з даними підручником і створення своїх web -сайтів.
Чи потрібно мені бути в мережі online ?
Вам не обов'язково мати з'єднання з Internet - ні для читання підручника , ні для створення ваших web -сайтів.
Ви можете навіть роздрукувати цей підручник , або просто відключитися від Internet . Ви можете робити web - сайт на жорсткому диску Вашого комп'ютера і вивантажувати його в Internet після закінчення роботи.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (48)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше