Главная > Заклади дошкільної освіти області > Як працюють ЗДО Клішковецької ОТГ в умовах карантину

Як працюють ЗДО Клішковецької ОТГ в умовах карантину


16-04-2020, 14:39. Разместил: Moderator
З 6 березня 2020 року ЗДО Клішковецької ОТГ працюють в умовах карантину.

Освітній процем у ЗДО призупинено, заборонено відвідування ЗДО здобувачами освіти, скасовано проведення масових заходів.
Робота педпрацівників організована відповідно до плану роботи закладу; педагогічна, методична робота здійснюється в межах встановленого обсягу навантаження.

За цей час педагоги розробили та упорядкували планування для дітей під час дистанційного навчання. Педагоги  підвищують рівень професійної компетентності  за допомогою джерел інтернету, вивчають педагогічний досвід роботи, беруть участь у вебінарах, готують розробки майбутніх занять, знаходять нові сучасні цікавинки, наочності до  занять, надають  консультації для батьків в групі viber та телефонному режимі.
Зокрема для дітей середнього дошкільного віку були розроблені заняття з розвитку дрібної моторики, результати яких були продемонстровані у соціальній мережі Faсеbook. Діти вирізали, клеїли, ліпили, фарбували та створювали весняні мотиви.

Для дітей старшого дошкільного віку, як майбутнім першокласникам, були розроблені заняття з логіко-математичного розвитку. Результати були оцінені у групі viber.
 
Фото https://photos.app.goo.gl/4BzHFWRf9fjeftbW8
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад