Главная > Заклади дошкільної освіти області / Хотин > Як здоровими зростати вчать в садочку дошкільняток

Як здоровими зростати вчать в садочку дошкільняток


26-10-2017, 17:28. Разместил: Moderator
25.10.2017 року на базі Хотинського НВК та ДНЗ «Сонечко»   відбулося засідання районного методичного об’єднання  вихователів середніх та старших груп закладів дошкільної освіти з проблеми «Фізкультурно-оздоровчі технології в умовах переходу на навчання за новим Державним стандартом початкової загальної освіти».
Фізичне виховання - одна із складових частин всебічного виховання дітей дошкільного віку. У рамках особистісно орієнтованої моделі виховання у  закладі дошкільної освіти і педагогам, і батькам важливо знати особливості дітей кожного вікового періоду, слід зрозуміти, що під впливом вірно підібраних засобів фізичного виховання, формуються рухові навички, розвиваються фізичні якості і створюються умови для розумового, морального, естетичного й трудового виховання дитини. Метою фізичного виховання є підготовка фізично розвиненої особистості для подальшого навчання у початковій школі.  
Слухачі методичного заходу переглянули різні форми фізкультурно-оздоровчої роботи: заняття в середній групі НВК за методикою М. Єфименка «Подорож до осіннього лісу» (вихователь Цуркан Ю.І.); у ДНЗ «Сонечко» - заняття гуртка «Степ-Данс» та фізкультурне заняття в старшій групі з фітболами «Веселі стрибунці» (інструктор фізкультури Слугіна Н.Г.). Розглядалося питання щодо здійснення медико-педагогічного контролю під час фізкультурних занять. Проаналізовано протокол хронометражних спостережень за заняттями з фізичного виховання.
Відбувся педагогічний діалог на тему: «Здоров’я збережувальне середовище: яким воно має бути?»  В обговоренні переглянутих форм роботи педагоги обмінялися думками та висловили свої побажання щодо використання оздоровчих технологій в своїх закладах. Завершилося методичне об’єднання  прийняттям рекомендацій. скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад