Главная > Заклади дошкільної освіти області / Стрічка > Тиждень безпеки дитини у Кельменецькому ДНЗ №1

Тиждень безпеки дитини у Кельменецькому ДНЗ №1


21-04-2015, 11:33. Разместил: Moderator
З метою забезпечення належного стану безпеки життєдіяльності на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням дітей в Кельменецькому дошкільному навчальному закладі №1 розроблено план виховних заходів щодо забезпечення охорони життєдіяльності дітей.
На виконання плану діти старших груп здійснили екскурсію до пожежної частини, а також до молодших дошкільнят в гості завітали працівники МНС. Під час активного спілкування з працівниками пожежної служби дошкільнята отримали багато пізнавальної інформації про відповідальну і небезпечну працю пожежників, про жахливі наслідки від пожежі, про недопустимість дитячих пустощів з вогнем. З великим задоволенням діти переглянули «Уроки тітоньки Сови». Свої враження від бесід, ігор, художніх творів дошкільнята відобразили в малюнку та аплікації. У дошкільному закладі оголошено конкурс дитячих робіт «Безпека дитини».
У кожній групі обладнані осередки з пожежної та техногенної безпеки. Вихователі проводять з батьками бесіди, засідання клубу «ОБЖДейка», з метою попередження травмування дітей. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад