Главная > Заклади дошкільної освіти області / Стрічка > Розмалюю писанку, розмалюю…

Розмалюю писанку, розмалюю…


9-04-2015, 14:14. Разместил: Moderator
                                                                                      Поки будуть писаночки
                                                                                      На світі писати – 
                                                                                      Доти люд наш буде жити
                                                                                      Й край наш процвітати.
     Весна… Воскресає природа, воскресає життя. Надходять Великодні свята. І  українці повертаються до прадавніх традицій: розписування писанок - символу Великодня, символу Весни, символу Вічності життя.
    Одним із завдань духовно-морального виховання дошкільників є формування усвідомленого ставлення до традицій свого народу, залучення їх до безпосередньої участі у святах.   
Напередодні Великодніх свят вихователь старшої групи Кам'янського ДНЗ  Галина    Карлійчук  провела заняття, під час якого ознайомила дітей з українськими традиціями, з правилами розписування писанок, приготуванням святкового кошика. Діти отримали змістовну інформацію про крашанки, писанки, дряпанки, мальованки, галунки. Та найбільше задоволення вихованці отримали під час розпису писанок.    Це давнє українське мистецтво дітей наче заворожило, вони зосереджено  розмальовували та прикрашали писанки різними візерунками та елементами за допомогою нетрадиційних технік. Таке своєрідне ознайомлення з писанкою як витвором мистецтва й оберегом сприяло закріпленню знань дітей про звичаї та обряди українського народу.

 

 

 

 

        
   

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад