Главная > Заклади дошкільної освіти області / Стрічка > Ознайомлення дітей з природою - один із пріоритетних напрямів роботи дошкільного закладу

Ознайомлення дітей з природою - один із пріоритетних напрямів роботи дошкільного закладу


17-03-2015, 17:29. Разместил: Moderator
У процесі  ознайомлення дітей з природою розширюється орієнтація дітей в навколишньому середовищі, формуються пізнавальні здібності, виховується відповідне відношення до природи. Ознайомлення дітей з  навколишнім світом передбачає відповідний об’єм знань про предмети, явища неживої і живої природи, виховання інтересу і любові до неї.
Знайомство дітей дошкільного віку зі світом природи є найважливішим засобом формування гармонійної, всебічно розвиненої особистості, яка володіє знаннями й навичками екологічно доцільної поведінки в природі.
У Старововчинецькому ДНЗ Глибоцького району, за традицією, кожного року діти з нетерпінням чекають того дня, коли всі разом виноситимуть на ділянку дитячого садка шпаківні. Ця подія спонукає дітей до доброти, бажання допомогти пташкам, бережному відношенню до живої природи. Діти з цікавістю спостерігають за поведінкою пернатих: як вони весело заливаються різними голосами, як швидко клюють зернятка, як купаються у калюжах. Ознайомлення дітей з природою  -  один із пріоритетних напрямів роботи Старововчинецького дошкільного закладу.

Ознайомлення дітей з природою  -  один із пріоритетних напрямів роботи дошкільного закладу

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад