Главная > Заклади дошкільної освіти області > Ранок «Прощавай, садок дитячий»у Глибоцькому ДНЗ «Сонечко»

Ранок «Прощавай, садок дитячий»у Глибоцькому ДНЗ «Сонечко»


30-05-2014, 16:02. Разместил: Moderator
 
В усіх дошкільних навчальних закладах в останній тиждень травня проходять традиційні випускні свята. Ці дні  святкові, радісні, веселі і сумні водночас. Зворушені батьки, схвильовані діти... Свято, коли діти прощаються з дитинством.    
28 травня у Глибоцькому  ДНЗ «Сонечко» проведено ранок «Прощавай, садок дитячий». Діти подорожували казковим  потягом від станції «Дитячий садок» до станції «Школа». По дорозі з ними трапилось багато цікавих пригод, треба було долати різні перешкоди, але дошкільнята достойно з ними справились. Під час цікавої мандрівки зустрілися з веселим кондуктором, шкільними балами «двійкою» та «дванадцяткою».
Пролунало багато улюблених дитячих пісень та віршів про щасливе дитинство, про рідний дитячий садок. Юні танцюристи артистично виконували сучасні танці та прощальний вальс.
Ранець до школи залюбки збирали не лише майбутні школярі, а і їх батьки.
Кожний випускник дошкільного закладу отримав із рук завідуючої свій перший диплом – про дошкільну освіту.
У святкуванні взяли участь  головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Ельвіра Дорогова  та методист РМЦ управління освіти Глибоцької райдержадміністрації Лариса Петрик. Ельвіра Геннадіївна привітала батьків майбутніх першокласників, а також відповіла на запитання, які хвилювали батьків.
 

 

 


 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад