» » І засідання Всеукраїнської Школи вихователів-методистів ЗДО «МетоПростіР»
Інформація
  • Переглядів: 304
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-03-2018, 15:33
28-03-2018, 15:33

І засідання Всеукраїнської Школи вихователів-методистів ЗДО «МетоПростіР»

Категорія: Заклади дошкільної освіти області

23 березня в місті Миколаїв на базі закладу дошкільної освіти №1 «Північне сяйво» відбулося  І засідання Всеукраїнської Школи вихователів-методистів ЗДО «МетоПростіР»  з проблеми «Особливості планування діяльності закладу на навчальний рік» під керівництвом Ірини Романюк, голови місцевого осередку ВГО «АПДО», методиста НМЦ. Участь у заході від Чернівецької області взяла Собко Людмила Михайлівна, вихователь-методист Кіцманського ДНЗ, член ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти». Впродовж дня учасники Школи опановували важливі аспекти розроблення плану роботи закладу дошкільної освіти на навчальний рік.
З вітальним словом до присутніх звернулася Ніна Омельяненко, голова ВГО АПДО, шеф-редактор управлінських видань MCFR: Освіта.
Директор ЗДО Валентина Панасенко презентувала надбання педагогів з питань освітньої та методичної діяльності.
Інструктор з фізичного виховання Олена Ганчо продемонструвала  заняття з горизонтального пластичного балету за методикою М. Єфименко окремо для хлопчиків та дівчаток.
Експерес-консультацію з теми "Зустрічаємо найменших: адаптація до дитячого садка дітей раннього віку” провела Тетяна Гурковська, головний редактор журналу «Практичний психолог: Дитячий садок», голова місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у м. Києві.
Під керівництвом вихователя-методиста Тетяни Якименко була організована екскурсія закладом та представлена виставка дидактичних посібників із фетру та театралізованої діяльності. 
Спільно із учасниками Школи працювали головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Валентина Пташкограй, головні спеціалісти управління освіти Миколаївської міської ради Надія Іванова та Валентина Кузнєцовва, директор НМЦ Ольга Тарасова.
 
Фото
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше