» » «Критичне мислення, як засіб формування та розвитку творчих здібностей дошкільників»
Інформація
  • Переглядів: 507
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-01-2018, 16:01
30-01-2018, 16:01

«Критичне мислення, як засіб формування та розвитку творчих здібностей дошкільників»

Категорія: Дошкільна освіта

24 січня 2018 року на базі дошкільного навчального закладу  «Чебурашка» с. Романківці Сокирянського району відбулося методичне об`єднання  працівників психологічної служби закладів освіти на тему: «Критичне мислення, як засіб формування та розвитку творчих здібностей дошкільників».
          З розвитком суспільства розвивалися й змінювалися погляди на проблему критичного мислення особистості. Здатність особистості до конструктивного, нестандартного мислення й поведінки – це швидкість, точність, оригінальність мислення, багата уява, почуття гумору, а також впевненість у собі й цілеспрямованість. У педагогічній практиці ДНЗ «Чебурашка» з цією метою діють гуртки за інтересами, де діти мають змогу розвивати свої творчі здібності. 
Вихованці  старших груп «Барвінок» та «Яблунька» привітали гостей танцями і піснями. А згодом, під час практичної частини, діти  разом з практичним психологом закладу Ткачук Людмилою Миколаївною мандрували на занятті «Подорож до Країни Знань». Метою заняття було розвиток критичного мислення дошкільників, активізація творчого мислення дітей. Діти з цікавістю виконували вправи, грали в ігри, активно розв’язували логічні задачі, знаходили нове застосування використаним предметам, розглядали та відгадували фантастичні ляпки, перетворювали геометричні фігури на різні предмети, будували дитячий садок майбутнього, відшукували скарб, як нагороду за знання.
Для педагогів  практичним психологом проведено тренінг «Креативність – шлях до пізнання», метою якого було підвищення компетентності педагогів щодо креативного розвитку дошкільників.
Під час засідання круглого столу з доповідями «Розвиток навичок критичного мислення у дітей» виступила Кока Людмила Анатоліївна – практичний психолог ДНЗ «Суничка» с.Василівка. «Критичне мислення: ключові характеристики та вправи для його розвитку» представила Базелюк Тетяна Іванівна – практичний психолог Корманського НВК. Поради для батьків «Розвиток критичного мислення молодших школярів» надала Хрептієвська Тетяна Вікторівна – практичний психолог Михалківського НВК.
Учасники методоб`єднання дійшли до висновку, що  діти дошкільного віку мають власну думку в контексті освітньої програми, засвоюють новий досвід,  що є метою навчання під час реалізації інноваційних підходів до освітнього процесу. Наприкінці методичного об’єднання методист-психолог відділу освіти, молоді та спорту Банар Марія Василівна підвела підсумки роботи, педагоги обмінялися думками, прийнято методичні рекомендації.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2018 (102)
Листопад 2018 (243)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше