Error: Incorrect password!
Свято Миколая зустрічали малюки Хотинського ЗДО «Сонечко» » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
Інформація
  • Переглядів: 837
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-12-2017, 12:04
20-12-2017, 12:04

Свято Миколая зустрічали малюки Хотинського ЗДО «Сонечко»

Категорія: Заклади дошкільної освіти області / Стрічка / Хотин

Дорослі й діти обожнюють грудень за відчуття наближення зимових свят, що дарують море радості й задоволення всім, незалежно від віку.
День святого Миколая – особливе свято. Цього дня діти з нетерпінням чекають нагороди за те, що чемно поводилися протягом року.
Тож 19 грудня в Хотинському закладі дошкільної освіти «Сонечко» в затишній атмосфері дитячого садка  дошкільнята святкували День святого Миколая – невелике театралізоване дійство. Вихованці старшої групи, перетворившись на маленьких янголят, радо зустрічали гостя, допомагали святому Миколаю дарувати святкову радість усім навколо, влаштувавши справжню зимову казку для малят.  
Щоб діти повірили в диво, педагоги закладу провели цікаву подорож у зимовий дивосвіт з переглядом відео, розповідями легенди та цікавих історій про святого Миколая. На святі лунали музичні подарунки та привітальні фрази, які гармонізували емоційний стан та  пізнавальний досвід дітей.
Педагоги надали дітям можливість разом прожити свято, відчути його дух, поспілкуватися у дружньому колі, зробили це свято не лише  чарівним, а й пізнавальним.
Свято Миколая зустрічали малюки Хотинського ЗДО «Сонечко»
Свято Миколая зустрічали малюки Хотинського ЗДО «Сонечко»

Свято Миколая зустрічали малюки Хотинського ЗДО «Сонечко»
Свято Миколая зустрічали малюки Хотинського ЗДО «Сонечко»скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!