Інформація
  • Переглядів: 577
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-10-2017, 17:28
26-10-2017, 17:28

Як здоровими зростати вчать в садочку дошкільняток

Категорія: Заклади дошкільної освіти області / Хотин

25.10.2017 року на базі Хотинського НВК та ДНЗ «Сонечко»   відбулося засідання районного методичного об’єднання  вихователів середніх та старших груп закладів дошкільної освіти з проблеми «Фізкультурно-оздоровчі технології в умовах переходу на навчання за новим Державним стандартом початкової загальної освіти».
Фізичне виховання - одна із складових частин всебічного виховання дітей дошкільного віку. У рамках особистісно орієнтованої моделі виховання у  закладі дошкільної освіти і педагогам, і батькам важливо знати особливості дітей кожного вікового періоду, слід зрозуміти, що під впливом вірно підібраних засобів фізичного виховання, формуються рухові навички, розвиваються фізичні якості і створюються умови для розумового, морального, естетичного й трудового виховання дитини. Метою фізичного виховання є підготовка фізично розвиненої особистості для подальшого навчання у початковій школі.  
Слухачі методичного заходу переглянули різні форми фізкультурно-оздоровчої роботи: заняття в середній групі НВК за методикою М. Єфименка «Подорож до осіннього лісу» (вихователь Цуркан Ю.І.); у ДНЗ «Сонечко» - заняття гуртка «Степ-Данс» та фізкультурне заняття в старшій групі з фітболами «Веселі стрибунці» (інструктор фізкультури Слугіна Н.Г.). Розглядалося питання щодо здійснення медико-педагогічного контролю під час фізкультурних занять. Проаналізовано протокол хронометражних спостережень за заняттями з фізичного виховання.
Відбувся педагогічний діалог на тему: «Здоров’я збережувальне середовище: яким воно має бути?»  В обговоренні переглянутих форм роботи педагоги обмінялися думками та висловили свої побажання щодо використання оздоровчих технологій в своїх закладах. Завершилося методичне об’єднання  прийняттям рекомендацій. скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше