» » З нагоди Дня працівника дошкільної освіти. в Кіцманському ДНЗ «Веселка» було проведено святковий захід. В рамках свята організовано конкурс «Міс Веселка – 2016».
Інформація
  • Переглядів: 694
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-09-2016, 08:57
29-09-2016, 08:57

З нагоди Дня працівника дошкільної освіти. в Кіцманському ДНЗ «Веселка» було проведено святковий захід. В рамках свята організовано конкурс «Міс Веселка – 2016».

Категорія: Заклади дошкільної освіти області / Кіцмань

Непомітно промайнуло літо. З калиновим багрянцем завітала до нас жовтокоса осінь. Вона порадувала всіх яскравими барвами, щедрим урожаєм та чудовим святом – Днем працівника дошкільної освіти.

З цієї нагоди в Кіцманському ДНЗ «Веселка» було проведено святковий захід. В рамках свята організовано конкурс «Міс Веселка – 2016».

На святі були присутні: завідувач сектору шкільної, позашкільної, дошкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА – Оксана Володимирівна Антимійчук; методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту – Валентина Іванівна Твердохліб; завідувачі дошкільних закладів та ветерани праці.

Вихованці закладу привітали присутніх таночком «Веселковий», а колектив помічників вихователів веселою піснею «А ми дівчата із «Веселки».

Справжньою окрасою свята стали чарівні конкурсантки: Юлія Василівна Болячко, Оксана Миколаївна Ігнатюк, Юлія Юріївна Маковійчук, Інна Іванівна Тимофійчук, Марина Миколаївна Факас. Вони продемонстрували свої творчі здібності, вміння і таланти, кмітливість та винахідливість під час конкурсів: «Квітковий розмай», есе «За що я люблю свою професію?», «Так чи ні?», «Педагог – неперевершений актор», дефіле в національному одязі «Я – українка!».

В рубриці «Світське життя» спеціальні кореспонденти повідомили про останні новини закладу та привітали вересневих іменинників з подвійним святом.

Кожен працівник дошкільного закладу мав змогу впізнати себе під час жартівливої театралізованої постановки «Салат із казок «Життя у нашому садку».

Свято закінчилося привітаннями та нагородженням конкурсанток.

За сумлінну працю та професіоналізм, а також з нагоди професійного свята були вручені грамоти відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА.

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше