Інформація
  • Переглядів: 991
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-09-2016, 18:52
6-09-2016, 18:52

30-річний ювілей Бабинського ДНЗ Кельменецького району.

Категорія: Заклади дошкільної освіти області / Кельменці

Дошкільний навчальний заклад с. Бабин Кельменецького району відзначив ювілей – 30 років з часу заснування.

За три де­сятки років заклад випустив близько двох тисяч дошкільнят, озбро­єних необхідними знаннями, вмі­н­ням працювати в колективі, ви­хованих і підготовлених до шко­ли.

Привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема ветерани дошкільної освіти, які працювали з початку заснування садочка, випускники й вихованці, батьківський колектив. Серед почесних гостей були: Л.П. Андрущак - начальник відділу моніторингу, інспектування навчальних закладів та методичної роботи управління освіти райдержадміністрації, завідувачі дошкільних навчальних закладів району, В.В. Григорошенко – сільський голова, А.П. Ілаш - директор районного будинку народної творчості та дозвілля, Л.О. Мельник - методист районного будинку народної творчості та дозвілля, Я.С. Андрущак - голова батьківського комітету, К.В. Паращук - педагог-організатор місцевої школи.

Під час святкового вечора лунало багато спогадів, пісень і жартів.

З особливою повагою ведучі згадали тих, хто зараз на заслуженому відпочинку. Всі були раді зустріти в ошатній залі ветеранів дошкільної освіти, почути від них приємні слова і привітання.

Запрошені мали змогу переглянути інтерактивну мультимедійну презентацію, яку створили з нагоди святкування ювілею. Всі присутні з цікавістю та з хвилюванням спостерігали, як за час існування, змінювався дошкільний заклад, на світлинах знаходили знайомі обличчя нинішнього колективу та працівників-пенсіонерів.

Для присутніх була представлена концертна програма за участю вихованців та педагогів.

На цьому святі було по родинному затиш­но, цікаво, радісно. Всі присутні отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій. Цікаве дійство не залишило нікого байдужим, свято справді вдалося. Гості та запрошені щиро дякували організаторам даного заходу за чудово проведений час.

З нагоди відзначення 30-річчя, колектив дитячого закладу отримав подарунки від усіх запрошених гостей.

Ми віримо, що дошкільний заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів.Тож, як і 30 років тому, двері дитячого садка сьогоднігостинновідкриті для всіх, хтопрагнезнань, самореалізації, бажаєвідчути свою значимість, здійснитисвоїмрії і задуми.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (11)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше