Інформація
  • Переглядів: 675
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-04-2016, 10:48
4-04-2016, 10:48

Розвага « Веселі змагання» в Путильському ДНЗ Буковини

Категорія: Заклади дошкільної освіти області


                                                                            Здоров'я – основа усього на світі. 
                                                                            Здоровими бути бажають всі діти. 
                                                                 А щоб рости і гартуватись, 
                                                                 Треба спортом всім займатись.   
         Організація активного відпочинку дошкільнят з фізичним навантаженням передбачає створення умов для їхнього фізичного розвитку в невимушеній ігровій діяльності, закріплення вмінь і навичок, набутих у повсякденному житті та на заняттях. Одним з ефективних шляхів реалізації цього завдання є проведення спортивних розваг.
       30 березня 2016 року  в Путильському дошкільному навчальному закладі проведено  спортивну розвагу « Веселі змагання». Головною  метою заходу, було створити у дітей радісний настрій, викликати позитивні емоції, вдосконалити їхні рухові вміння і навички у невимушеній ігровій обстановці. Тому,  під час розваги  діти  поводилися  вільно, невимушено, емоційно, розкуто, виявляли творчість у руховій діяльності.
       Розвагу проводили вихователі  Шевчук А.М. та  Паучек  О. Д., яка розпочалася  виходом  двох  команд (дітей середнього дошкільного віку) «Чемпіони» та «Олімпійці». 
        Учасники обох команд змаганлися у спортивній формі білих та синіх кольорів, мали свій девіз  : « Бути здоровим – висока мета, кожного хто у садочку зроста. Бути здоровим, красивим і дужим, розумним, активним і чуйним до друзів» та  відповідну емблему. Капітаном І команди «Чемпіони» була Анастасія Сорохан, ІІ команди «Олімпійці» - Максим Шпетко.
      На початку розваги  журі, у складі: завідувача ДНЗ Попюк Г.В., медичної сестри Хомін В.П., вихователя – методиста Дулій І.І. ,ознайомило  учасників з правилами змагань та  надалі  справедливо їх оцінювали. Проведено 7 видів змагань-естафет: «Стрибунці», «Приховані іграшки», «Веселі перегони» , «Світлофор»(з  вболівальниками), «Пінгвіни», «Велике прання», «Спортивна аеробіка». Діти  вправно, з емоційним піднесенням змагалися у різних конкурсах – естафетах, завдяки хорошій підтримці дошкільнят-вболівальників.     
       За результатами підсумків змагань журі визначило однакову кількість балів у обох командах та нагородили  капітанів команд грамотами.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (48)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше