» » Використання інтерактивних методів та прийомів в методичній роботі з педагогами
Інформація
  • Переглядів: 946
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 28-04-2015, 20:22
28-04-2015, 20:22

Використання інтерактивних методів та прийомів в методичній роботі з педагогами

Категорія: Заклади дошкільної освіти області / Стрічка

«Скажіть мені, і я забуду.
Покажіть, і я запам’ятаю.
Дайте можливість обговорити, і я зрозумію.
Дайте можливість навчити іншого,
і я досягну досконалості».
Конфуцій

Під таким гаслом 28 квітня на базі Кельменецького дошкільного закладу №1 відбулося районне методичне об’єднання завідувачів дошкільних навчальних закладів та заступників директорів з навчально-виховної роботи НВК району на тему: «Використання інтерактивних методів та прийомів в методичній роботі з педагогами». 
Фестиваль дитячого виконавчого мистецтва в ДНЗ «Колосок» «Крок до зірок» - перший інтерактивний метод, яким зустріли учасників методоб’єднання педагоги закладу. 
Продовжила роботу керівник методоб’єднання, яка ознайомила присутніх з планом роботи та запросила на калейдоскоп інформаційно-ігрової творчості дітей за методикою Н.Гавриш.
В молодшій групі педагог Хохуляк О.І. використала в роботі з дітьми пошуковий метод навчання, де діти шляхом власних спроб самі знаходили способи розв’язання проблемних ситуацій за казкою «Колобок на новий лад». 
В середній групі діти зробили для себе відкриття в галузі космосу шляхом евристичного методу, використаного вихователем Майданюк Т.Г. на занятті «Відправляємось у космічну подорож».
Старші дошкільнята набуті знання та вміння самостійно застосували для розв’язання проблемних завдань, які їм зустрілися під час «Казкової подорожі», за допомогою дослідницького методу, запропонованого вихователем Шевчук І.А. 
Керівник методоб’єднання в своїй міні-лекції розповіла, що інтерактивний – це здатний до взаємодії, діалогу, а інтерактивне навчання – це спеціальна форма організації пізнавальної діяльності, яка має конкретну, передбачувану мету – створити комфортні умови для навчання, за яких кожна дитина відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність.
Надзвичайно ефективним інтерактивним методом в роботі методоб’єднання став «Броунівський рух», який за досить короткий проміжок часу дозволив кожному педагогу виступити у ролі керівника. Використання «Броунівського руху» дало можливість багаторазового повторення одним педагогом своєї частини навчального матеріалу, ознайомлення з іншими і систематизації загальної картини теми «Використання методів та прийомів в методичній роботі з педагогами». 
Далі до уваги учасників методоб’єднання вихователі Глібіщук О.І. і Шевчук І.А. запропонували «Хвилинки презентації» - інтерактивний метод стендової презентації власних методичних посібників - «Паперовий дивограй» і «Театр камінців» з використанням мультимедійної апаратури.
Наступний метод – «Бюро педагогічних знахідок» – місце знаходження оформлених належним чином кращих здобутків педагогів у галузі навчання й виховання, презентований методистом закладу Павлюк Ж.Г. 
На завершення використано інтерактивний метод «Синтез думок», який сприяв активізації педагогів до аналізу і обговорення відкритих заходів та вироблення рекомендацій. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше