Інформація
  • Переглядів: 877
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 28-04-2015, 16:34
28-04-2015, 16:34

У Новодністровську проведено фестиваль «Крок до зірок»

Категорія: Заклади дошкільної освіти області / Стрічка

Глядацька зала ПНЗО «Школа мистецтв» щиро вітала вихованців дошкільних навчальних закладів міста, учасників першого (міського) етапу фестивалю виконавського мистецтва «Крок до зірок». 
Юним зірочкам із дошкільних навчальних закладів міста Новодністровська підморгнула віями підсніжників весна і зібрала разом, аби зробити крок у чарівне мистецтво пісні, танцю, музики. 
Відома пісня «Крок до зірок» у виконанні вихователя ДНЗ «Ромашка», ведучої мистецького заходу Аліни Фаріон стала лейтмотивом всього мистецького дійства. Приємно було чути з вуст вихованки ДНЗ «Радість» Аполлінарії Кобилаш вірш-заклик «Любіть Україну!». Феєричні номери у виконанні юних артистів, змінюючи один одного, не залишали байдужими нікого. Неперевершеними у мистецтві танцю були Софійка Ткаченко та Марк Злотьєв, вихованці ДНЗ «Теремок». Та великою гордістю і любов’ю наповнювалися серця глядачів, коли зі сцени линули вірші і пісні про Україну, про рідний край. Особливої уваги заслуговували спільні виступи дітей і батьків, які вкотре довели, що у талановитих батьків – талановиті діти. Юні таланти змогли втілити і відтворити на сцені творчий задум своїх музичних керівників, особливо вдалими були як музичні композиції-мініатюри, так і колективні виступи. Зворушлива композиція «Небеса» у виконанні вихованців ДНЗ «Ромашка» підкреслили прагнення усіх дітей до миру під ясним сонцем. Простора сцена ледь вмістила усіх учасників Фестивалю, які вийшли під останні акорди фінальної пісні, аби ще раз отримати заслужені аплодисменти. 
Усі учасники були нагороджені грамотами відділу гуманітарної політики та солодощами, якими щедро одарили дітей спонсори. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше