» » Турбота про здоров’я вихованців - з перших років життя малюків
Інформація
  • Переглядів: 639
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 28-04-2015, 14:20
28-04-2015, 14:20

Турбота про здоров’я вихованців - з перших років життя малюків

Категорія: Заклади дошкільної освіти області / Стрічка

22 квітня у дошкільному підрозділі Круглицького НВК, що на Хотинщині, відбулося районне методичне об’єднання вихователів молодших груп з проблеми «Формування основ здоров’язбережувальної компетенції у дітей молодшого дошкільного та раннього віку».
Заступник директора Радомська С.Я. провела екскурсію для вихователів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району по території та приміщеннях установи. Присутніх ознайомили з різноманітними зонами відпочинку та природним ландшафтним дизайном, ігровими та спортивним майданчиками, ігровими кімнатами. 
Учасники методичного об’єднання переглянули організовану діяльність інтегрованого змісту «Казкова подорож курчат», під час якої діти переступали та перестрибували через предмети, вправлялися у підлізанні під дугою та ходьбі по лаві. Вихователь формувала у своїх вихованців первинні навички здорового способу життя. 
У процесі години спілкування «Для мене бути здоровим означає…» керівник методичного заходу Людмила Трасковська використала інтерактивні методи роботи з педагогами: вправи «Терези здоров'я», «Педагогічна скарбничка», «Дерево здоров'я», гру-двобій «Що робити, аби бути здоровим?» та надала можливість учасникам поділитися враженнями від побаченого та презентувати власні напрацювання з проблеми. 
На завершення дошкільнята отримали смачні гостинці, а педагогічні працівники – позитивний емоційний заряд та методичні рекомендацій щодо формування основ культури здоров’я з перших років життя малят. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше