Інформація
  • Переглядів: 891
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-04-2015, 11:19
21-04-2015, 11:19

Шляхи модернізації сенсорного простору

Категорія: Заклади дошкільної освіти області / Стрічка

На базі Тереблеченського ДНЗ Глибоцького району 17 квітня 2015 року відбувся семінар вихователів молодших груп  району на тему: «Шляхи модернізації сенсорного простору».
Під час огляду ДНЗ завідувач Скрипкар О.М. наголосила, що головним завданням для педагогічного колективу закладу є створення предметно-розвивального середовища у кожній групі дитячого садка. Саме це середовище вимагає від педагогів творчого підходу і різноманітних яскравих дидактичних матеріалів та новітніх методичних розробок.
      Учасники семінару мали змогу переглянути заняття в групі раннього віку з використанням нетрадиційної техніки малювання «Намисто для Сороки-Білобоки» (вихователь М. Стругарь). Інтегроване заняття в молодшій групі «Подорож на літаючому килимку до країни Сенсорики» (вихователь Р. Кожокар) передбачало прояв дошкільнятами більшої самостійності, творчої ініціативи, використання раніше здобутого досвіду, практичних умінь та навичок.  Розвивальне заняття в старшій групі «Морська подорож» (вихователь Р.Антимей, практичний психолог Ю. Бельчук) продемонструвало,  якою багатогранною та водночас плідною може бути робота з піском. 
    Під час майстер-класу, який провела А. Березовська, «Пальчиковий ігротренінг», вихователі виступили в ролі батьків вихованців. Для них було презентовано ряд дидактичних ігор, які допоможуть розвивати сенсорні здібності дошкільнят у сімейному колі.
     Під час години спілкування педагоги аналізували переглянуті форми роботи, ділилися враженнями та розповідали про дидактичні посібники з сенсорного виховання, які зробили власноруч із залишкових матеріалів.
     За результатами роботи семінару  розроблено методичні рекомендації.

 

 

 

 

 

 

 

Шляхи модернізації сенсорного простору

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (10)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше