» » Розвиток творчого потенціалу педагога шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій
Інформація
  • Переглядів: 918
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 23-02-2015, 13:37
23-02-2015, 13:37

Розвиток творчого потенціалу педагога шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій

Категорія: Заклади дошкільної освіти області / Стрічка

На базі дошкільного навчального закладу с. Бабин Кельменецького району 20 лютого відбулося засідання методичного об’єднання завідувачів дошкільними навчальними закладами, заступників директорів з навчально-виховної роботи та методистів НВК району з проблеми «Розвиток творчого потенціалу педагога шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій».
Під час презентації візитки закладу «Дитинства країна казкова» завідувач Довбенюк А.В розкрила творчий потенціал кожного педагога та колективу в цілому за напрямами роботи груп.
Про застосування та впровадження ІКТ у практику дошкільної освіти учасники засідання мали змогу дізнатися під час презентації основних напрямів використання ІКТ в навчально-виховному процесі.
Під час перегляду комплексного заняття в ІІ молодшій групі «Чарівне дерево» педагоги переконалися у доцільності використання комп’ютерної техніки як в підготовчій роботі до проведення організованих занять, так і під час практичної діяльності з дітьми.
До уваги учасників методоб`єднання було запропоновано перегляд фрагментів гурткової роботи - Лабораторії пізнання, де за допомогою дослідів та відеоматеріалів гуртківці в штучних умовах зуміли створити природні явища: «падає дощ» та утворення різнобарвної «веселки».
Шляхом проведення майстер-класу «Подорож до розвиваючих ігор» методист закладу ознайомила колег з тим, де і як використовувати ігри, які види ігор бувають, їх переваги та недоліки. Презентовано досвід роботи вихователя Андрущак З.І. по впровадженню ігрової технології – ігровий квадрат В.В. Воскобовича.
Наступною формою роботи були охоплені всі педагоги ДНЗ та НВК. Рольова гра «Суд над Інтернетом. Інтернет – глобальне добро або зло» - це переваги і недоліки щодо використання ІКТ.
За результатами роботи методичного об’єднання розроблено рекомендації.

Розвиток творчого потенціалу педагога шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій

 

Розвиток творчого потенціалу педагога шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше