» » На методичному об’єднанні педагоги Хотинщини підвищували фахову компетентність з питань сенсорного розвитку дітей
Інформація
  • Переглядів: 1254
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 19-02-2015, 13:07
19-02-2015, 13:07

На методичному об’єднанні педагоги Хотинщини підвищували фахову компетентність з питань сенсорного розвитку дітей

Категорія: Заклади дошкільної освіти області / Стрічка

18 лютого 2015 року на базі Хотинського ДНЗ «Сонечко» відбулося районне методичне об’єднання вихователів груп раннього та молодшого дошкільного віку «Сенсомоторна діяльність дітей раннього віку в умовах дошкільного навчального закладу».

Засідання методичного об’єднання було спрямоване на удосконалення педагогічної майстерності вихователів дошкільного закладу, підвищення фахової компетентності та загальної обізнаності з питань полісенсорного розвитку дітей та розвитку різних видів сприйняття у малюків: зорового, слухового, дотикового, смакового.

Слухачі методичного об’єднання мали можливість переглянути організовану діяльність інтегрованого змісту із сенсорного виховання, індивідуальну та підгрупову діяльність з використанням елементів арт-терапії в групах раннього та молодшого дошкільного віку.

Основною ідеєю, якою керувалися педагоги в роботі з дітьми, – це створення особливого організованого життєвого простору для малюків, де вони вчилися мислити, отримували навички дій, самостійно працювали, спілкувалися, занурювались у світ вражень.

Учасникам заходу було продемонстровано різноманітні прийоми, методи і засоби розв’язання практичних завдань, створювались ситуації пізнавального характеру та ситуації для експериментування. В годину спілкування педагоги аналізували переглянуті форми роботи, ділились враженнями та власним досвідом роботи. Активно працювали під час проведення інтерактивних методів роботи: визначали найважливіші професійні та особистісні якості вихователів груп раннього віку, закріплювали основні поняття сенсорного виховання дітей, демонстрували посібники, матеріали, дидактичні ігри, якими користуються у своїй роботі.

На завершення керівник підвела підсумки роботи методичного об’єднання, відзначила найцікавіші моменти в ході проведення засідання та відмітила важливість сенсорного виховання в розвитку дітей раннього віку.

 

 

На методичному об’єднанні педагоги Хотинщини підвищували фахову компетентність з питань сенсорного розвитку дітей

 

 

 

 

На методичному об’єднанні педагоги Хотинщини підвищували фахову компетентність з питань сенсорного розвитку дітей

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше