» » У Сторожинецькому районі відбувся Тиждень знань з безпеки життєдіяльності дитини
Інформація
  • Переглядів: 868
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 20-11-2014, 13:10
20-11-2014, 13:10

У Сторожинецькому районі відбувся Тиждень знань з безпеки життєдіяльності дитини

Категорія: Заклади дошкільної освіти області / Стрічка

Серед актуальних питань, які вирішує сьогодні дошкільний навчальний заклад, особливе місце належить проблемі виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Тому в період з 10 листопада по 17 листопада 2014 року в дошкільних закладах Сторожинецького району проходив «Тиждень знань з безпеки життєдіяльності». 
Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій. Педагогічні колективи підготували та провели для дошкільників різноманітні заходи: заняття, спостереження, бесіди, читання художніх творів, проведення ігор та ігрових вправ. Так, у Зруб-Комарівському ДНЗ «Казочка» були проведені цікаві заняття з дітьми, зокрема в ясельній групі вихователь Біньовська Я.П. провела з дітьми заняття «В гостях у світлофора», під час якого закріпила елементарне уявлення дітей про вулицю, дорогу, тротуар, знання кольорів світлофора. Через казку «Вовк і семеро козенят» вихователь Побіжан В.І. вчила дітей робити висновки щодо поведінки в небезпечній ситуації, висловлювати своє ставлення до героїв казок. На занятті «Абетка дороги» вихователь вчила дітей самостійно відрізняти основні небезпечні чинники довкілля, закріплювала знання дітей про правила дорожнього руху. В старшій групі вихователь Унгурян М.С. провела заняття «Вогонь злий і добрий», де ознайомила дітей із значенням вогню в житті людей та небезпекою під час необережного поводження з ним, продовжувала вивчати правила пожежної безпеки.
У молодшій групі «Мовознайки» вихователь Верхоляк М.П. провела заняття «Таблетки – вітаміни» (служба 103), під час якого закріпила знання дітей про те, що ліки - не іграшка, що багато хвороб можна лікувати за допомогою вітамінів, які містяться в овочах і фруктах.
Цікавою була зустріч дошкільників з працівниками пожежної частини які продемонстрували дітям захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж і рятування людей. Дошкільники послухали змістовну розповідь про засоби пожежогасіння, важливість та відповідальність роботи пожежників, їхню сміливість при виконанні свого обов’язку. Діти були в захваті та на мить відчули себе справжніми пожежниками. Підсумком Тижня безпеки стала розвага «Відважні пожежники». 
У засвоєнні знань з безпеки життєдіяльності вихованці Панківського ДНЗ вправлялися в сюжетно-рольових іграх. В сюжетно-рольовій грі «Пожежники» діти в ігровій формі пригадали правила пожежної безпеки, самі виконували ролі «пожежників», тренувалися у швидкості та витривалості. Також дошкільнята закріплювали свої знання, здобуті на заняттях в сюжетно-рольових іграх «Наш друг світлофор», «Лікарня».
Під час «Тижня безпеки дитини» проведено ряд заходів для педагогів: інструктажі з охорони праці та пожежній безпеці; навчальні евакуації працівників та дітей під час небезпечних ситуацій, надана консультативна допомога молодим вихователям щодо проведення заходів «Тижня безпеки дитини»; для батьків проведено консультації «Як зробити дім безпечним для дітей», «Небезпека вдома та на вулиці», «Вогонь – наш друг, вогонь – наш ворог», «Сам удома». В групових батьківських куточках розроблені поради, рекомендації та пам’ятки «Бережемо життя і здоров’я дітей», «Правила дорожнього руху», «Правила пожежної безпеки» та ін. 
Вихователі оформили папки-пересувки «Безпека життя і здоров’я дитини», «Дитина і природа». Завершився «Тиждень безпеки» конкурсом малюнку між дітьми, а також врученням Посвідчень юних пожежників. 
Тема безпеки життя дитини невичерпна, вона не обмежена тижнем, повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше