Інформація
  • Переглядів: 4742
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 5-09-2014, 14:32
5-09-2014, 14:32

Нам потрібне мирне небо

Категорія: Заклади дошкільної освіти області / Стрічка

Педагоги ДНЗ №28 м. Чернівців щоденно спрямовують свою діяльність на формування різнобічно розвиненої, духовно багатої, оптимістично та патріотично налаштованої особистості, починаючи з раннього віку дитини і завершуючи її вступом до школи.
Напередодні Дня незалежності України у дошкільному закладі відбувся захід «Нам потрібне мирне небо, синє-синє, світле-світле... Миру нам сьогодні треба!» з метою виховання у дітей патріотизму та толерантності до дітей і людей різних національностей.
Цього дня вихователі закладу (Чопель В.В., Демідович Л.І., Пецей Т.Д., Черкез С.І., Оверко К.І.) провели зі старшими дошкільниками цикл занять: «Ми – маленькі українці», «Світ, у якому завжди сонячно», «Подорож у країну Доброти».
За участю педагогів, дітей та батьків вихованців було організовано виставку малюнків «Ми всі хочемо миру». Діти відображали свої мрії та задуми про щасливе мирне дитинство у малюнках на асфальті.
Ми всі, дорослі і діти, віримо, що невдовзі в Україні пануватиме мир та спокій.
Урочисто відзначили також всі учасники освітньо-виховного процесу закладу 1 Вересня – День знань. 
День знань – це справжнє всенародне свято, свято мудрості, доброти і гідності. Цей день завжди урочистий і хвилюючий, а особливо сьогодні – в надзвичайно тривожний для України, час.
Урочиста лінійка розпочалася зі слів гімну України. Дошкільнята читали вірші про країну знань, свою Батьківщину та український народ:
«Хоч малі ми, невеличкі,
Зате добре знаєм,
Що край рідний – Україна,
Ми її кохаєм!»
Дошкільнята – найменші громадяни, маленькі українці та щирі патріоти нашої держави. Вихованці були одягнені у національному одязі, в руках тримали елементи української символіки (квіти, стрічки, прапорці жовто-блакитного кольору).
Упродовж всього дійства панував дух патріотизму, гордості за Батьківщину, за український народ, за героїв, які захищають рідну Україну!
Педагоги ДНЗ №28 Валентина Чопель, Тетяна Пецей, Світлана Черкез, Ірина Скорохід, Людмила Демідович, Тетяна Баранська, Галина Яницька, Катерина Оверко віру у світле майбутнє України закладають малюкам ще з раннього дитинства, плекають справжніх патріотів нашої держави, навчають і виховують їх у дусі любові до України та усвідомлення себе українцями.

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше