Інформація
  • Переглядів: 1075
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-07-2015, 12:01
10-07-2015, 12:01

Вище професійне художнє училище №5 м.Чернівців

Категорія: До відома абітурієнтів

 

Вище професійне художнє училище №5 м.Чернівців – це сучасний навчальний заклад третього атестаційного рівня, один з найстаріших освітніх центрів профтехосвіти на Буковині, який нещодавно відсвяткував свій 70-річний ювілей.
Училище представляє один з найцікавіших напрямів професійно-технічної освіти, а саме професійну підготовку і виховання в учнів творчих здібностей у галузях деревообробки, декоративно-ужиткового мистецтва, дизайну, реставрації та будівництва.
Навчальний заклад здійснює підготовку кваліфікованих робітників з числа випускників 9-11 класів за професіями:
- столяр; різьбар по дереву і бересту (термін навчання на базі 9 класів – 4 роки)
 - столяр; (термін навчання  на базі 11 класів – 1,5 роки);
 - різьбар по дереву і бересту (термін навчання на базі 11 класів – 2 роки);
 - живописець (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки; на базі 11 класів – 2 роки);
- реставратор декоративно-художнього фарбування; реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів (термін навчання на базі 9 класів –3 роки; на базі 11 класів – 1,5 роки);
-  штукатур; лицювальник-плиточник (термін навчання на базі 11 класів – 1,5 роки).
Училище акредитоване за першим рівнем вищих навчальних закладів за спеціальністю «Дизайн».
Навчально-виховну, методичну і творчу роботу забезпечують високопрофесійні педагоги. 
 Училище багаторазово брало активну участь у підготовці та проведенні виставок художньої творчості учнів та працівників, вироби яких експонувалися в 22 країнах світу, в тому числі: Польщі, Англії, США, Канаді, Німеччині, Франції, Японії, Фінляндії, Болгарії.
Євдокименко Аріна –  випускниця ІІІ курсу, здобула професію «Живописець», учасниця та переможниця предметних олімпіад та конкурсів,  навчалася в навчальному закладі на відмінно, отримала  золоту  медаль та диплом з відзнакою: «От і все! Добіг кінця ще один знаковий етап мого  життя –  незабутні роки навчання у Вищому професійному художньому училищі №5 м.Чернівців. Те, чого так прагнула, до чого цілеспрямовано йшла, виявилося ближчим, ніж очікувалось. Та училище назавжди залишиться в моїй душі та пам’яті, де б я не була у цьому великому світі.
Здається, ще нещодавно замислювалася над тим, з якою професією пов’язати своє життя. Обираючи професію живописець – була впевнена, не помилилась. Ця  професія творча, а отже цікава, оскільки споглядати на твори мистецтва, бачити щасливі, вдоволені обличчя людей – чи не найбільше задоволення.
Щодня у стінах навчального закладу нас наділяють  своєю мудрістю, досвідом, знаннями викладачі, майстри виробничого навчання та весь педагогічний колектив. Життя – це дуже непростий, тернистий шлях, кожну милю якого ми маємо подолати з гідністю… Істинне покликання кожного полягає в тому, щоб прийти до самого себе, знайти власну долю. Саме педагоги в училищі допомагають зробити нам правильний вибір у житті! Вони для нас є турботливими батьками, суворими учителями, мудрими вихователями. Завжди  вчать нас бути справжніми людьми: справедливими, принциповими, працелюбними, небайдужими, вчать долати всі перешкоди та досягати поставлених цілей. Вчать бути патріотами своєї держави, пам’ятати – що ми українці, сини та дочки великої непереможної нації. За це Вам низький уклін.
Кожен майбутній абітурієнт  замислюється про своє майбутнє. Що йому необхідно для того, щоб стати успішним? Насамперед – це якісна освіта та в майбутньому робота за отриманою спеціальністю, яка є затребуваною і високооплачуваною. Саме в професійно-технічних навчальних закладах допоможуть вам стати висококваліфікованими спеціалістами, а роки навчання – цікавими, щасливими, повними яскравих вражень і приємних спогадів».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше