» » Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу
Інформація
  • Переглядів: 1071
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-07-2015, 12:08
9-07-2015, 12:08

Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу

Категорія: До відома абітурієнтів / Час обирати професію ПТНЗ

Історія закладу
Ліцей автомобільного сервісу розпочав свою історію з 1954 року. За роки існування ліцею підготовлено для народного 
господарства 25000 висококваліфікованих робітників.
Сьогодні Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу - це потужний, сучасний навчальний заклад, що дає змогу учням отримати професії загальних профілів від найнижчого та найвищого рівнів робітничої кваліфікації.
В сучасних умовах нестабільної  економіки, змін форм власності, жорстокої конкуренції працівників та в умовах освоєння нової техніки, нових видів технологічного обладнання і нових технологій випускники  з відгуками роботодавців, які надійшли в ліцей, проявляють себе як професійно-підготовлені робітники, що здатні витримати конкуренцію на ринку праці.Частина випускників працює провідними спеціалістами, керівниками фірм, підприємств.
Кадрове забезпечення
Ліцей забезпечено педагогічними кадрами на 100%. 
Серед них: 21 спеціаліст вищої категорії,3 спеціалістів першої категорії, 5 спеціалістів другої категорії, 9 спеціалістів.  
Мають звання:«Викладач-методист» – 10;«Старший викладач» – 4;Майстер виробничого навчання першої категорії – 11;Майстер виробничого навчання другої категорії – 5;Майстер виробничого навчання 12 тарифний розряд – 20;Майстер виробничого навчання 11 тарифний розряд – 2;Майстер виробничого навчання 9 тарифний розряд – 9. 
Мають нагрудний знак:«Відмінник освіти України» – 12 викладачів;«Знак Макаренка» – 3 викладачі;Премія «Поповича» - 1 викладач. 
 В ліцеї працює творчий колектив, який ефективно запроваджує  нові освітні та виробничі технології. Велику увагу педагогічний колектив ліцею приділяє підвищенню рівня культури учнів та естетичному вихованню, головними завданнями якого є розвиток художньо-естетичної освіченості та вихованості підлітків; формування художньо-естетичної культури засобами національних культурологічних надбань. Різноманітні свята, конкурси, вікторини, екскурсії, відвідування вистав музично-драматичного театру ім.. О. Кобилянської, Чернівецька державна обласна філармонія роблять життя учнів ліцею цікавим і змістовним.
Фізичне виховання учнів в ліцеї є складовою частиною системи фізвиховання і спрямоване на всебічний фізичний і духовний розвиток майбутніх робітників, підготовки їх до праці і захисту  Вітчизни.
Досягнення
Педколектив навчального закладу з року в рік досягає значних успіхів у підготовці кваліфікованих робітників. Учні ліцею та його випускники приймають участь в  обласних конкурсах професійної майстерності та виборюють призові місця:ІІІ місце в обласному конкурсі серед учнів ПТНЗ з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С»; в обласній спартакіаді учнівської молоді ПТНЗ  - з легкоатлетичного кросу –ІІІ місце футболу – І місце, настільного тенісу -  ІУ місце.
Навчально - матеріальна база
 У навчальному закладі створено відповідну навчально-матеріальну базу для підготовки кваліфікованих працівників та здобуття повної середньої освіти. Створено і обладнано згідно сучасних вимог 21 кабінет, 4 лабораторії, 5 навчально-виробничих майстерень. 
Навчально-матеріальна база кабінетів, лабораторій та майстерень відповідає сучасним вимогам, достатньо забезпечена навчально-методичними  матеріалами, літературою відповідно вимог навчальних планів та державних стандартів.
Укомплектованість та стан матеріально-технічної бази навчальних кабінетів забезпечують необхідний рівень професійної та загальноосвітньої підготовки учнів. Матеріально-технічна база навчального закладу та якісний склад педагогічних працівників дозволяють здійснювати  навчально-виховну діяльність в рамках підготовки кадрів для підприємств різних форм власності міста, області та із загальноосвітніх дисциплін на рівні сучасних вимог.
Всі навчальні кабінети обладнані відповідними меблями, класними дошками. Столи і стільці стандартні. Їх розміщення відповідає санітарно-гігієнічним правилам та нормам. Кожен кабінет забезпечений підручниками, навчальними та методичними посібниками, навчально-методичним забезпеченням.
Щорічно завідуючі кабінетами, лабораторіями поповнюють навчальні кабінети спецдисциплін, виробничі майстерні, лабораторії  новим устаткуванням, КМЗ згідно нових державних стандартів.
В навчальних кабінетах створені сприятливі умови для належної організації навчально-виховного процесу з кожної дисципліни, здійснення контролю знань, проведення додаткової групової та індивідуальної консультативної роботи з учнями, а також проведення позаурочної роботи з предмету.
На території ЧПЛАС функціонують медичний пункт від КМУ "Міська поліклініка № 5”, бібліотека,їдальня, кабінет практичного психолога та соціального педагога, що забезпечують учнів психологічною та  медичною допомогою.  Учні ліцею забезпечені гуртожитком.
Основною метою діяльності ліцею є забезпечення умов, необхідних для отримання громадянами професійно-технічної освіти, підготовка робітників  для потреб України відповідно до їх покликання, інтересів, здібностей та нормативних вимог у галузі освіти.
Головними завданнями ліцею є:
здійснення освітньої діяльності, яка забезпечує підготовку робітників з професійно-технічною ступеневою освітою відповідно до встановлених напрямів та освітньо-кваліфікаційних рівнів, перепідготовку і підвищення кваліфікації кадрів, зайнятих у сферах громадського харчування, торгово-комерційної та туристично-рекреаційної діяльності;
організація навчально-виховного процесу, вибір форм та методів навчання;
забезпечення виконання державного замовлення та угод на підготовку робітників;
вивчення попиту на окремі спеціальності на ринку праці й сприяння працевлаштуванню випускників;
забезпечення культурного і духовного розвитку особистості, виховання осіб, які навчаються в ліцеї, в дусі українського патріотизму і поваги до Конституції України;
підвищення освітньо-культурного рівня громадян;
навчально-виробнича, навчально-виховна, навчально-методична, фінансово-господарська та виробничо-комерційна
діяльність не заборонена чинним законодавством України, спрямована на забезпечення навчального процесу.
Виробничу практику учні проходять на базах понад 60-ти передових підприємств  м.Чернівців та  Чернівецької області.
Між ліцеєм та підприємствами укладаються угоди про співпрацю, що дозволяє включати в програму виробничої діяльності вивчення сучасного устаткування, новітніх технологічних процесів та проходження фахового стажування майстрів виробничого навчання.
Виховна система училища в своїй діяльності реалізує принципи демократизації, гуманізації, народності виховання, психологізації навчально-виховного процесу, самоврядування, методики рівний-рівному. 
В системі виховної роботи враховуються інтереси учнів та їх батьків, громадськості, можливості педагогічного колективу, традиції ліцею. Щорічно в ліцеї проводять традиційні виховні заходи, загальноліцейні конкурси та акції: свято «Першого дзвоника», «День здоров’я», «Наша шана вчителям», «Подаруй дитині життя», «Допоможи солдату» правові заходи, екскурсії, похід до драм театру ім.О.Кобилянської тощо.
Діяльність педагогічного колективу ґрунтується на засадах особистісно-орієнтованого виховання і спрямована на гармонічний розвиток кожного учня.
З метою патріотичного виховання та фізичного розвитку щороку проводяться Дні здоров’я  з виїздом на природу, військово-спортивні змагання «Козацькі забави», святкування Дня Перемоги, спартакіади з різних видів спорту, День пам’яті битви під Крутами.         
Найкращі  спеціальності  для юнаків
Якщо ви хочете забезпечити собі прекрасне майбутнє, допомогти своїй Україні в її економічному  розвитку, бажаєте, щоб Вам дякували за своєчасний, якісний ремонт автомобіля, його електрообладнання, гарно виконані зварювальні роботи, отримати середню освіту та навчитися водити автомобіль, Вас запрошує на навчання ДПТНЗ ЧПЛАС, що веде підготовку по таких спеціальностях:
На базі 9 кл. з отриманням середньої освіти:
1.Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів категорії  "В”,”С”.
2.Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування; водій автотранспортних  
засобів категорії   "В”, ”С”. 
3.Рихтувальник кузовів; електрозварник ручного зварювання.
Термін навчання 3 роки.
На базі повної середньої освіти:
1.Слюсар з ремонту автомобілів; водій автомобілів категорії «В» , «С».
Термін навчання – 1, 5 р.
2.Слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, електрогазозварник.
Термін навчання – 1,5 р.;
3. Слюсар з ремонту автомобілів; 
Термін навчання – 1 рік.

Контакти:
м.Чернівці
вул. Садовського 6
тел./ факс (0372) 52-67-89
ел. адреса ptu6@meta.ua

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше