» » Катерина Володимирівна Бужинська — українська співачка, лауреат численних пісенних конкурсів
Інформація
  • Переглядів: 1415
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-08-2015, 10:41
31-08-2015, 10:41

Катерина Володимирівна Бужинська — українська співачка, лауреат численних пісенних конкурсів

Категорія: Чернівецькій області - 75


Катерина Володимирівна Бужинська — українська співачка,  лауреат численних пісенних конкурсів, Гран-прі на Слов'янському базарі в 1998 році, Заслужена артистка України. Співпрацює з українською студією Artur Music. Випустила 8 альбомів з 1998 року. В репертуарі є пісні українською, російською, англійською, італійською, іспанською, івритом, болгарською.

Народилась 13 серпня 1979 року в місті Норильськ, де прожила три роки. Згодом родина переїхала до Чернівців, на батьківщину матері. На початку кар'єри виступала під прізвищем батька Ящук, пізніше взяла прізвище матері — Бужинська.
Успіхи Катерини Ящук на початку творчого шляху пов'язані з дитячим ансамблем «Дзвінкі голоси» при палаці піонерів в Чернівцях та вчителем Марією Когос. Катерна Ящук також працює в Чернівецькій філармонії. В 1994 році Катерина стає фіналісткою програми першого каналу «Утренняя звезда». Після закінчення 9 класів середньої школи, в 1993 році вступає до спеціалізованого Чернівецького музичного училища імені С. Воробкевича. В 1995 році Катерина Бужинська стає переможницею престижних українських пісенних конкурсів «Дивограй», «Первоцвіт», «Кольорові сни», «Червона рута».
В 1996 році Катерина Бужинська бере участь на фестивалі «Веселад» та здобуває перше Гран-прі. В тому ж році, за запрошенням свого продюсера Юрія Квеленкова, їде до Києва, де, склавши іспити, вступає до другого курсу Київського інститута музики імені Р. М. Глієра на відділення «Естрадного вокалу».
В 1997 році отримує Гран-прі на фестивалі «Молода Галичина» та «Крізь терни до зірок», і першу премію на «Пісенний вернісаж». В 1997 році успіхи співачки були оцінені у програмі «Шлягер» — в номінації «Відкриття року».
В 1998 році отримує Гран-прі на міжнародному фестивалі «Слов'янський базар-98» за виконання пісні «Приречена» на вірші Ю. Рибчинського та музику Сержа Лами, в цьому ж році співачка стала володарем премії «Прометей-престиж» в номінації «Юний талант» в программі «Людина Року», після чого виходить дебютний альбом Катерины Бужинської «Музика, яку я люблю».
В 1999 році отримує Гран-прі за участь на фестивалі «Мальви» в місті Бяла-Подляска (Польща). В цьому ж році виходить її другий альбом - «Лід». На цю ж пісню було відзнято кліп, в якому взяли участь українські фігуристи Юлія Обертас та Дмитро Паламарчук.
В 2000 р. з успіхом закінчує Київське вище музичне училище та отримує диплом бакалавра за спеціальністю «артист естради». В 2001 році Бужинська стає першою представницею України на фестивалі в Сан-Ремо (Італія), де виконала пісню «Україна». При співпраці зі студією НАК в тому ж році виходить альбом «Полум'я». Президент України нагороджує Бужинську званням Заслуженої артистки України.
В 2003 році Бужинська випускає альбом «Романсеро». Після завершення роботи над альбомом «Коханою назви» в 2006 році, йде в декретну відпустку. В 2008 році співачці було подаровано зірку на алеї зірок у Чернівцях.
В травні 2009 року Катерина Бужинська нагороджена орденом святого Станіслава. У жовтні 2009 року Катерина Бужинська отримала нагороду «Жінка III тисячоліття».
В 2011 році Катерина Бужинська разом з Володимиром Кузіним перемагає в фіналі телевізійного шоу на каналі Україна «Народна зірка-4» та проводить сольний концерт «Королева вдохновения».
В травні 2013 року отримує музичну нагороду «Кращий український дует року» в номінації «Гордість української пісні» за виконання пісні «Дві зорі» в дуеті з П.Чорним.
В червні 2014 року — виходить восьмий альбом «Нежный, родной».
В липні 2014 року — присвятила пісню Героям нашого часу «Солдат України»
Вересень 2014 — Катерина Бужинська увійшла в ТОП-100 найкрасивіших жінок України
28 грудня 2014 — отримує нагороду "Шлягер року" за пісню "Україна-це ми!".
В травні 2015 р. відбувся благодійний тур для української діаспори у Європі. Вісім країн ЄС побачили шоу-програму під назвою «Україна - це ми»: Болгарія, Угорщина, Австрія, Чехія, Німеччина, Італія, Іспанія, Польща і Україна. Українці та гості відвідали концерти, назвали шоу справжнім святом української пісні, музики та краси, а співачку - Співочим послом України.
В столиці ЄС Брюсселі Катерина Бужинська мала офіційну зустріч з представниками Європарламенту на тему «Україна - європейська держава».Катерина обговорила з єврокомісарами співробітництво України та ЄС в сфері культури та мистецтва, про підтримку України за кордоном та з боку світового співтовариства.
Спеціально до туру була написана пісня «Європа і Україна», автор музики Ніколо, автор слів- донька відомого кутюр'є Михайла Вороніна Лариса. Саме ця пісня презентувалася глядачу, яку буквально з другого приспіву вже співав увесь зал.
26 травня 2015 року — отримує українську музичну премію «Золотий диск» за альбом "Як у нас на Україні". Золотий диск — спеціальний приз у вигляді золотої платівки для виконавців, в котрих тираж альбомів перевищив певну кількість (більше 200 тис. примірників).
26 травня 2015 року — отримує нагороду від Української Православної Церкви «За жертовність і любов до України»

Катерина Володимирівна Бужинська — українська співачка,  лауреат численних пісенних конкурсів

 

Катерина Володимирівна Бужинська — українська співачка,  лауреат численних пісенних конкурсів

 

 

Катерина Володимирівна Бужинська — українська співачка,  лауреат численних пісенних конкурсів

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (3)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше