» » Ані Лорак – українська естрадна співачка, народна артистка України.
Інформація
  • Переглядів: 748
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-08-2015, 09:39
27-08-2015, 09:39

Ані Лорак – українська естрадна співачка, народна артистка України.

Категорія: Чернівецькій області - 75

Ані Лорак – українська естрадна співачка, народна артистка України, яка зайняла друге місце на конкурсіпісні «Євробачення – 2008», представляючи Україну.
Кароліна Куєк народилася 27 вересня 1978 року в невеликому місті Кіцмань на півночі Чернівецької області. Походження її псевдоніму стає зрозумілим, якщо прочитати навпаки її ім'я, яке вона отримала за пропозицією бабусі-полячки.
Батько співачки, місцевий журналіст, закінчив музичне училище по класу диригент хору, а також філологічний факультет Чернівецького університету, мати працювала диктором на радіо. Старший брат Кароліни, Сергій Ліньков, загинув в Афганістані в 1987 році. Батьки Кароліни розлучились ще до її народження і до 7-го классу дівчинка виховувалася в школі-інтернаті. Бажання стати співачкою у Кароліни з'явилося ще в чотири роки. Дівчинка часто виступала на різних шкільних конкурсах вокалу. У 1992 році бере участь у популярному чернівецькому фестивалі «Первоцвіт» і перемагає. Саме тут чотирнадцятирічна Кароліна знайомиться з продюсером Юрієм Фальосою і підписує свій перший професійний контракт.
          Популярність молодій співачці принесла російська телевізійна програма "Ранкова зірка-95», що вийшла на екрани в березні 1995. Тоді ж Кароліна стала відомою як Ані Лорак: у цьому конкурсі вже була заявлена  російська співачка під іменем Кароліна, і українській Кароліні довелося вийти з положення, виступивши під псевдонімом, що є зворотнім прочитанням імені Кароліна. Тоді ж, за підсумками опитування «Нові зірки старого року» вона булла визнана відкриттям 1994 року і нагороджена «Золотою Жар-птицею» Таврійських ігор. На фестивалі «Червона  рута», що проводився у Криму, Ані Лорак  посіла друге місце.
  Восени 1995 року було  завершено запис альбому «Хочу летать», витриманого в стилі джаз-рок. Компакт-диск був випущений на початку 1996 року англійською фірмою «HolyMusіk» накладом 6000 примірників і на батьківщину співачки так і не потрапив. Влітку Ані Лорак у супроводі «Братів блюзу» знову виступала на «Таврійських іграх-VI» і номінувалася на кращу співачку в премії «Золота Жар-птиця». У цьому ж році вона перемогла у конкурсі «BigAppleMusic 1996 Competition", який проводився в Нью-Йорку.
Влітку 1997 року на чергових Таврійських іграх відеокліпом «Я вернусь» Ані Лорак анонсувала вихід однойменного альбому, що побачив світ у грудні 1997 року. На початку 1999 року Ані Лорак відправилася в тур по США,  Франції,  Німеччини, Угорщині, а також більшості великих міст України.
У 1999 році Ані Лорак стає наймолодшою  заслуженною артисткою України. У цьому ж році співачка знайомиться з відомим російським композитором Ігорем Крутим, в співпраці з яким з'являється композиція «Дзеркала». Між Ігорем Крутим і Ані Лорак підписується контракт, який набув чинності навесні 2000 року. У грудні 2001 року вийшов четвертий компакт-диск «Там, де ти є ...». Влітку 2002 Ані Лорак, визнана кращою співачкоюУкраїни, отримала перо «Золотої Жар-птиці» і « Золотий диск » (за результатами продажу альбому « Там, де ти є ... »). Альбом 2004 року під назвою «Ані Лорак» також  отримав статус «золотого», а одна з його пісень «Три звичних слова» - кращої пісні 2004 «Smіle» з . Сама АніЛорак стала кращою співачкою 2004 року. У 2005 році виходить англомовний альбом однойменною композицією «Smile», яку співачка збиралася представити на Євробаченні. У 2006 році вийшов сьомий за ліком альбом «Розкажи».
 У 2002 році Ані Лорак знялася в ролі Оксани в кінокомедії-мюзиклі за мотивами твору Миколи Васильовича Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки». 
  Ані Лорак зайняла  ІІ місце у загальноєвропейському пісенному конкурсі «Євробачення – 2008».
  За підтримки Ані Лорак видано 2 дитячі книжки: «Як стати зіркою» і «Як стати принцесою».
  Ані Лорак – представляє косметичну фірму «Schwarzkopf&Henkel» на Україні, шведську косметичну компанію «Oriflame» і туристичну фірму «TurTessTravel». У Києві відкрився її власний ресторан «Ангел».
   Артистка активно займається громадською діяльністю: вона - посол Доброї волі ООН з питань ВІЛ-СНІД на Україні. У вересні 2009 року Ані Лорак погодилася брати участь у турі «З Україною в серці!» на підтримку Юлії Тимошенко.
   А напркінці листопада 2010 року Ані Лорак взяла участь у проекті «Музичний ринг» на НТВ, де її суперником був Діма Білан. Даний музичний поєдинок викликав багато скандалів як у пресі, так і на телебаченні. Багато фанатів і критиків, які брали участь у самому шоу, оцінили видовище як «Євробачення-2008» або «боротьба між Росією та Україною».


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше