» Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 05.12.2012 р. №443
Інформація
  • Переглядів: 927
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-12-2012, 12:04
6-12-2012, 12:04

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 05.12.2012 р. №443

Категорія: ---

Про підсумки проведення обласного огляду-конкурсу психологічних кабінетів дошкільних навчальних закладів системи освіти Чернівецької області

На виконання наказу від 31.01.2012 №65 «Про організацію проведення І етапу обласного огляду-конкурсу психологічних кабінетів дошкільних навчальних закладів системи освіти Чернівецької області» та наказу від 25.10.2012 №272 «Про проведення очного туру ІІ етапу обласного огляду-конкурсу психологічних кабінетів дошкільних навчальних закладів системи освіти Чернівецької області» науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області проведено огляд-конкурс психологічних кабінетів дошкільних навчальних закладів системи освіти Чернівецької області.
Конкурс організовано відповідно до Положення про проведення обласного огляду-конкурсу психологічних кабінетів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів системи освіти Чернівецької області, затвердженого наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 17.12.2009 №472, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Чернівецькій області 19.01.2010 № 2/2177, та з метою удосконалення матеріально-методичного забезпечення діяльності практичних психологів дошкільних навчальних закладів системи освіти Чернівецької області та підвищення якості і ефективності їх роботи.
На ІІ етап обласного огляду-конкурсу, що проходив з 01.09 по 31.10.2012 в номінації «Кращий психологічний кабінет дошкільних навчальних закладів системи освіти», було представлено 19 психологічних кабінетів дошкільних закладів системи освіти.
Зокрема, з 20 по 28 листопада 2012 року здійснено виїзд журі на місця і проведено експертне оцінювання відповідності психологічних кабінетів критеріям, що передбачені Положенням про проведення обласного огляду-конкурсу психологічних кабінетів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів системи освіти Чернівецької області.
Оцінювання проведено за бальною системою: 0 – не відповідає критеріям; 1 – частково відповідає; 2 – повністю відповідає. Максимальна оцінка становила 114 балів. За експертним оцінюванням можна виділити рівні: низький (0-50 балів), середній (51-80 балів), високий (81-114 балів). Максимальної кількості балів (114) не набрав жоден психологічний кабінет.
Журі огляду-конкурсу відзначило, що всі представлені психологічні кабінети відповідають вимогам щодо загального оформлення та санітарно-гігієнічних, технічних, естетичних норм й оснащені необхідними меблями для ефективної реалізації всіх напрямків психологічної роботи.
Всі психологічні кабінети, які були представлені на обласний огляд-конкурс, забезпечені необхідною документацією, навчально-методичними та обліково-статистичними матеріалами для службового використання. В поданих матеріалах наявні індивідуальні картки психолого-педагогічного діагностування, аналітичні довідки за результатами досліджень, діагностичний та корекційно-розвивальний інструментарій, відеоматеріали.
Разом з тим огляд-конкурс виявив ряд недоліків в організації діяльності психологічних кабінетів дошкільних закладів системи освіти області. Одним з найбільш типових недоліків цьогорічного конкурсу є завищені бали в учасників огляду-конкурсу.
В обласному огляді-конкурсі не були представлені психологічні кабінети дошкільних навчальних закладів Кельменецького, Новоселицького та Путильського районів.
Враховуючи вищезазначене,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити результати ІІ етапу обласного огляду-конкурсу психологічних кабінетів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів системи освіти Чернівецької області, що додаються.

2. Визначити переможцями обласного огляду конкурсу у номінації «Кращий психологічний кабінет дошкільного навчального закладу» та нагородити:
Дипломом І ступеня:
- ДНЗ №33 м. Чернівців (практичний психолог: Апостолюк Юлія Володимирівна)
- ДНЗ №10 м. Чернівців (практичний психолог: Забродська Ірина Василівна).
Дипломом ІІ ступеня:
- Молодійський ДНЗ Глибоцького району (практичний психолог: Продан Оксана Михайлівна);
- ДНЗ №45 м. Чернівців (практичний психолог: Коханюк Наталя Богданівна).
Дипломом ІІІ ступеня:
- Кіманський НВК (практичний психолог: Ісопеску Руслана Тодорівна).

3. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області:
3.1. До 01.06.2013 розробити методичні рекомендації щодо організації ефективного функціонування психологічних кабінетів в дошкільних навчальних закладах області.
3.2. До 01.05.2013 на курсах підвищення кваліфікації завідуючих дошкільних навчальних закладів, працівників психологічної служби презентувати досвід роботи практичних психологів, визначених п.2 цього наказу.

4. Начальникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, управлінню освіти Чернівецької міської ради, відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради:
4.1. До 01.09.2013 створити належні умови щодо організації індивідуальної та групової професійної діяльності працівників психологічної служби освітніх закладів. Забезпечити необхідне матеріально-технічне оснащення психологічних кабінетів для ефективної роботи.
4.2. Здійснювати доплату за завідування кабінетом згідно із законодавством України, відповідно до «Положення про психологічний кабінет дошкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів», затвердженого наказом МОНУ № 691 від 19.10.2001, Закону України «Про загальну середню освіту».

5. Про виконання п.4 цього наказу поінформувати науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області до 15.09.2013 року.

6. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


В.о. директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Л. М. Тарангул

Додаток: nakaz_pro_pids_konkursu_kabinetiv_311.doc [ b] (cкачувань: 32)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше