Інформація
  • Переглядів: 1364
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-08-2012, 17:13
14-08-2012, 17:13

Фестиваль «Сонце, радість краса»

Категорія: ---

Старовинне всесвітньовідоме місто-музей Несебр на один тиждень стало казковим центром втілення дитячих мрій. Там, у романтичному містечку, де всі вулички ведуть до моря, пройшов XIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості. Організатори фестивалю – Міністерство освіти і науки Болгарії, Регіональний інспекторат освіти та дитячий комплекс міста Несебр. У фестивалі брали участь дитячі колективи з 9 країн: Болгарії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Молдови, Росії, Німеччини, Польщі, України, всього чотири з половиною тисячі дітей. Україну представляли діти з усіх куточків країни: від Львова до Донецька, від Одесси до Чернігова і, звичайно, з Києва. Серед учасників були і гуртківці Новоселицького Будинку дитячої творчості: хореографічний колектив «Веснянка», солістка хореографічного колективу «Діксі» Ксенія Рискулова та солістка хореографічного колективу «Горицвіт» Анна Горда.
Фестиваль має свою історію та традиції. Одна з них – церемонія відкриття фестивалю. Це фантастично! Всі учасники фестивалю в національних костюмах, з прапорами своєї держави святковою ходою йдуть вулицями міста в стародавню фортецю , де відбувається церемонія підняття прапора кожної держави – учасниці фестивалю. Коли піднімався жовто-блакитний прапор і звучав Гімн України, наші діти співали , приклавши руку до серця і відчували гордість за свою країну, і, звичайно, відповідальність: треба бути кращими. Змагатись було важко: імідж фестивалю дуже високий, колективи сильні і досвідченні. Та всупереч всьому наша команда достойно представила наше маленьке місто. Хореографічний колектив «Веснянка» (керівник Крістіна Шкьопу) який вперше прийняв участь у фестивалі, отримав Грамоту за творчі успіхи та високі досягнення дітей у конкурсі, а солістки Ксенія Рискулова (керівник Юлія Главицька) та Анна Горда (керівник Наталія Горда) вибороли III місця у номінаціях «Сучасна хореографія» та «Народна хореографія» відповідно.
Діти побачили багато нових цікавих форм роботи , що стимулюватиме в них пошук нових жанрів і форм, крім того всі здорово відпочили , купалися в чистому морі та засмагали. До рідного міста приїхали шоколадні та щасливі з мрією про наступні поїздки.
Фестиваль «Сонце, радість краса»скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше