» В Буковинському медуніверситеті вручили дипломи майже 700-м випускникам
Інформація
  • Переглядів: 1254
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-06-2012, 16:06
1-06-2012, 16:06

В Буковинському медуніверситеті вручили дипломи майже 700-м випускникам

Категорія: ---

Урочисте свято з нагоди вручення дипломів відбулося сьогодні у Літньому театрі
Привітати ще вчорашніх студентів прийшли не тільки їхні батьки та друзі, а й поважні гості, серед яких перші особи краю та міста. Зокрема, у своєму вітальному слові Михайло Папієв наголосив, що саме перед нинішніми випускниками стоїть ряд завдань щодо реформування медичної галузі.
Голова ОДА Михайло Папієв та ректор БДМУ професор Тарас Бойчук вручили кращим студентам дипломи з відзнакою. А потім були клятва лікаря та вітальне слово від імені батьків випускників – Людмили Чинякової, завідуючої акушерсько-гінекологічним відділенням №2 при пологовому будинку №1 м.Миколаїв. Цей факт свідчить про те, що наш медуніверситет має хорошу репутацію серед медичних вузів країни, адже сюди приїжджають навчатися і діти зі Сходу та Півдня України.
Цьогоріч Буковинський державний медичний університет здійснює вже 66-й випуск лікарів, 7-ий випуск клінічних провізорів, 2-ий випуск провізорів, 2-ий випуск лікарів-стоматологів, 8-ий випуск бакалаврів-лаборантів, 4-ий випуск бакалаврів-фармацевтів, 2-ий випуск магістрів-медичних сестер, 15-ий випуску бакалаврів-медичних сестер, 10-ий випуск фармацевтів і 8-ий випуск медичних сестер
У 2012 році почесне звання “Випускник БДМУ” отримують 693 (в тому числі 97 студентів-іноземних громадян) майбутніх висококваліфікованих лікарів, провізорів, медичних сестер, фармацевтів. До слова, навчання іноземних громадян здійснюється з 1994 року, а з 2004 року – для них розпочато навчання англійською мовою. Кількість студентів з Індії, Сомалі, Нігерії, Гани, Пакистану, Ефіопії, Судану, Саудівської Аравії, Болгарії, США та інших країн, які навчаються в Буковинському державному медичному університеті, збільшується з року в рік.
- «З часу свого заснування Буковинський державний медичний університет збагатив медичну еліту держави на більш, як 27 тисяч лікарів, - сказав у вітальному слові випускникам ректор БДМУ, професор Тарас Бойчук. - Але випускаючи у самостійне життя, ми все одно піклуємося про Вас, і саме тому в університеті створено сектор сприяння працевлаштування випускників, працівники якого ознайомлять Вас із вакансіями, допоможуть зорієнтуватися на сучасному ринку праці. Шановні випускники, пам’ятайте, що справжній лікар – це людина, для якої головною нагородою є врятоване життя».
Варто зауважити, що нещодавно була створена Чернівецька обласна громадська організація “Асоціація випускників Буковинського державного медичного університету». Уже розпочато і активно створюється база даних випускників університету, що сприятиме зворотному зв’язку між випускниками та університетом (кафедрами) з метою своєчасного реагування на зміни до вимог щодо підготовки спеціалістів.
Прощаючись із рідним університетом, випускники, звісно, ніколи не забудуть і своїх наставників, серед яких - 75 докторів наук, що працюють в БДМУ і які передають свій досвід молодшим колегам. А окрім потужного викладацького складу, динамічно розвивається матеріально-технічна база університету, що є запорукою надання якісних освітніх послуг. В університеті діє стоматологічна клініка, яка має ліцензію на лікувальну діяльність, нещодавно навчально-виробнича аптека університету отримала ліцензію на роздрібну реалізацію лікарських засобів та виробництво ліків. Це перші кроки до створення університетської клініки, яка почне функціонувати в недалекому майбутньому, що дозволить майбутнім випускникам ставати ще кращими фахівцями своєї справи
Безумовно, що майже всі сім сотень хлопців та дівчат гордо нестимуть звання випускника БДМУ. Серед них – і Абді Азіз Мохамуд Хіловлє із Сомалі – випускник медичного факультету №3. Впродовж шести років він опановував медицину в БДМУ, отримав диплом з відзнакою, незабаром повертається на батьківщину, де планує працювати невропатологом.
- Серед багатьох навчальних закладів я обрав БДМУ з декількох причин, - розповідає він. - Перш за все – це високий рейтинг навчального закладу серед вищих медичних вишів країни. Також зайшовши на сайт університету, ознайомившись з умовами навчання та проживання, а також ціновою політикою я вирішив, що навчатися буду саме тут. Крім того на час мого вступу до БДМУ, тут навчалися мої колеги із Сомалі, і це стало ще одним важелем мого вибору. Залишиться дуже багато гарних спогадів про навчання у Чернівцях. Мені надзвичайно подобається Україна, українські традиції та національний одяг. І навіть, якщо я більше не повернуся сюди, то Чернівці та Буковинський державний медичний університет назавжди залишаться у моєму серці.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (22)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше