Інформація
  • Переглядів: 1534
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-12-2011, 13:12
24-12-2011, 13:12

Новорічний вернісаж збирає друзів

Категорія: ---

Студія «Юний дизайнер», яка створена і діє при обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» у м.Чернівцях, за свою понад десятилітню творчу історію здобула сотні прихильників серед школярів краю, їхніх педагогів та батьків, а головне – серед молодого покоління, яке нині приводить на заняття уже своїх дітей, беззаперечно вважаючи, що такі студії для них є незамінною школою прилучення до прекрасного, розвитку мистецького хисту, добрим орієнтиром формування вільної та креативної особистості у сучасному суспільстві.
Вже стало доброю традицією щорічно проводити виставку робіт студії «Юний дизайнер». Не став винятком і цей рік. Новорічний вернісаж вкотре зібрав небайдужих до прекрасного людей, щоб показати свої талановиті роботи.
Гості мали змогу оцінити понад 200 робіт юних талантів, які створювалися під умілим керівництвом досвіченого дизайнера А.Л.Руснак, яка створила сайт зразкового художнього колективу www.juniordesigner.com.ua. На сайті можна побачити роботи з різних виставок, вернісажів, конкурсів у яких брали участь вихованці «Юного дизайнера».
Студія неодноразово брала участь в благодійних акціях Чернівецького обласного фонду допомоги дітям, хворим раком і лейкемією «Подаруй дитині життя». І сьогодні, за громадянську позицію і прояв гуманізму, Алла Леонідівна прийняла подяку з рук президента обласного фонду Людвіга Федоровича.
«На виставках та вернісажах студії вражає непомірно велика кількість дитячих витворів у різних напрямах дизайнерських технологій, властивих дитячій творчості, захоплюють авторські роботи, виконані складними сучасними техніками, навіть рідкісними», – так висловив своє захоплення голови М.М.Шкрібляк, голова Чернівецького обласного осередку Спілки дизайнерів України, заступник голови Чернівецького обласного осередку
Національної спілки майстрів народного мистецтва України.
Лада Василівна Касьянчук привітала вихованців та їхніх батьків з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами та висловила подяку меценатам – директору ТОВ «Поліарт» та магазину «Палітра», які підготували сюрпризи для вихованців – солодощі та сертифікати на придбання художнього обладнання.
Новорічний вернісаж збирає друзівНоворічний вернісаж збирає друзівНоворічний вернісаж збирає друзівНоворічний вернісаж збирає друзівНоворічний вернісаж збирає друзівНоворічний вернісаж збирає друзівНоворічний вернісаж збирає друзівНоворічний вернісаж збирає друзівНоворічний вернісаж збирає друзівНоворічний вернісаж збирає друзів
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (39)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше