» Засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу
Інформація
  • Переглядів: 355
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-03-2018, 10:48
15-03-2018, 10:48

Засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу

Категорія: ---

 14 березня 2018 року, на базі Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей інвалідів «Особлива дитина» відбулося чергове засідання методичної студії з розвитку професійної майстерності працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу. Темою засідання було «Інноваційні технології роботи з дітьми із аутичною симптоматикою: АВА-терапія. Зарубіжний та вітчизняний досвід». У роботі методичної студії взяли участь 16 працівники психологічної служби – представники закладів освіти інтернатного типу області.
Паламар Лариса Георгіївна, директор Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей інвалідів «Особлива дитина» привітала усіх присутніх, побажавши всім плідно попрацювати. За участі директора, практичного психолога закладу та його асистента було продемонстровано відеоролик про структуру закладу та основні напрямки роботи.
Оклей-Проданюк Ольга Валеріївна, практичний психолог Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей інвалідів «Особлива дитина» провела з учасниками методичної студії два заняття: теоретичне та практичне. На теоретичному занятті психолог розповідала про корекційну роботу з дітьми з розладами спектра аутизму. В своїй професійній діяльності вона використовує новий метод роботи з такими дітьми «АВА-терапія». Головна ціль цього методу – покращити якість життя дитини і її сім’ї. Прикладний аналіз поведінки є науковим підходом, що застосовується для покращення соціально значимої поведінки. 
На практичному заннятті Ольга Валеріївна запропонувала учасникам поспостерігати яким чином відбувається заняття за технологією АВА-терапії. Учасники методичної студії із цікавістю спостерігали за проведенням заняття, задавали питання, які в них виникали. Активними учасниками методичної студії стали всі працівники психологічної служби: практичні психологи і соціальні педагоги закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування.
Після чого відбулася рефлексія та аналіз занять. Учасники семінару відзначили актуальність, ефективність, оригінальність запропонованих фахівцем методів та технологій.
Насамкінець Діана Дорімедонтівна Романовська підвела підсумки роботи засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу та зорієнтувала присутніх на застосування запропонованих технологій у практичній діяльності. Також відзначила високий рівень співпраці адміністрації, колективу закладу  та психологічної служби у Буковинському обласному центрі соціальної реабілітації дітей інвалідів «Особлива дитина», що забезпечує сприятливу атмосферу та продуктивність реабілітаційного центру.
 
Фотозвіт
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (8)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше