» Питанню оздоровлення дітей приділено особливу увагу на апаратній нараді ГУОН ОДА
Інформація
  • Переглядів: 1748
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-07-2011, 09:39
5-07-2011, 09:39

Питанню оздоровлення дітей приділено особливу увагу на апаратній нараді ГУОН ОДА

Категорія: ---

4 липня відбулася чергова апаратна нарада Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації. На якій особливу увагу було приділено питанню оздоровлення дітей, зокрема, роботі пришкільних таборів з денним перебуванням учнів при ЗНЗ області.
Інформацію про функціонування даних таборів надала головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Головного управління освіти і науки Емілія Бабин.
Впродовж червня функціонували 389 пришкільних таборів (88% від ЗНЗ області) у яких відпочинком охоплено 43638 учнів ЗНЗ області, що складає 46,4% від контингенту учнів 1-10 класів.
Найменша кількість пришкільних таборів у Герцаївському районі – 23 (72 % від ЗНЗ), м.Чернівцях – 36 (72%), Путильському – 20 (80%), Кіцманському районі – 34 (83%), середньообласний показник – 88%.
Найменший відсоток охоплення відпочинком у пришкільних таборах м. Чернівців (12%) та м. Новодністровська (31%), середньообласний показник складає 46,4%.
З місцевих бюджетів на функціонування пришкільних таборів виділено 6 млн. 312 тис.грн.(2010 р. –5 млн. 701,353 тис. грн.) з розрахунку 13,8 грн. в день на одного учня (середньообласний показник), у минулому році цей показник складав 10,2 грн. Харчування дітей у пришкільних таборах найкраще організовано у Вижницькому та Заставнівському (15 грн.), Кельменецькому (14,5 грн.), Глибоцькому (14 грн.) районах.
Не функціонували пришкільні табори при ОПНЗ через відсутність фінансування. Тому планово-економічному відділу необхідно передбачити кошти на 2012 рік для організації роботи цих закладів. Такі заходи дали б можливість збільшити як кількісні так і якісні показники оздоровлення дітей області.
З метою виховання у дітей почуття національної свідомості, патріотизму, долучення до національних духовних та історичних цінностей, для учнів, які відпочивали у пришкільних таборах організовувалися екскурсії та походи по визначних місцях рідного краю.
Під час відпочинку у пришкільних таборах понад 39 тис. школярів побували в одно-, дво- та багатоденних походах, екскурсіях, в ході яких знайомилися з визначними пам’ятками історії та цікавими об’єктами природи нашого краю, держави (м.м. Хотин, Кам’янець-Подільський, Яремче, Почаїв, Київ, Львів, Тернопіль, Умань, Чернівці, Ужгород).
На виконання спільного наказу Головного управління освіти і науки та сім’ї молоді і спорту від 29.04.2011 №210/194 «Про проведення обласного огляду-конкурсу виховної роботи у літніх оздоровчих таборах» впродовж червня проведено І етап (очний) у пришкільних таборах.
Відповідно до Положення для участі у обласному конкурсі відділи/управління освіти подали по 1 пришкільному табору.
Згідно із затвердженим графіком, членами журі, здійснено об’їзд всіх 13 пришкільних таборів.
Перевірялися питання організації виховної роботи у тимчасовому дитячому колективі, харчування та охорони праці.
У більшості перевірених таборів всі заходи проводились згідно із загально-табірними та загоновими планами. Вихователі складали щоденні плани роботи, проводилися тематичні дні, працювали практичні психологи, особлива увага приділялась самоврядуванню (табірний вісник, дошка оголошень, стіннівки, блискавки). Створено загальнотабірні, загонові керівні органи. Практично в усіх таборах загони мали свої назви, речівки, кричалки, пісні, девізи, емблеми. Табірний день починався ранковою гімнастикою, стартовою лінійкою. Всі новини, події в таборі висвітлювались в загальнотабірних газетах, фотовітринах. Під час проведення заходів національно-патріотичного спрямування використовувалась державна символіка.
Керівникам таборів членами комісії було дано рекомендації щодо вжиття невідкладних заходів із усунення виявлених порушень, які фіксувалися у картках «Оперативна інформація». Рекомендації скріплювалися підписами членів комісії, керівників пришкільних таборів та працівників харчоблоку.
У наступному оздоровчому сезоні у пришкільних таборах необхідно завести контрольно-візитаційні книги.
Журі підвело підсумки проведення І етапу (очного) обласного огляду-конкурсу виховної роботи у пришкільних таборах Чернівецької області.
Таблиця додається: tablycja.doc [41 Kb] (cкачувань: 22)
Також на нараді було розглянуто питання:
- про стан виконання в області програми «Шкільний автобус» та організацію підвезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів сільської місцевості у 2011/2012 навчальному році (Віктор Немеш, головний спеціаліст відділу економіки та соціального розвитку ГУОН ОДА);
- про підготовку до Крайових зборів (Юрій Куриш, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи ГУОН ОДА);скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (9)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше