» Робота приймальних комісій ВНЗ на постійному контролі
Інформація
  • Переглядів: 1671
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-07-2011, 16:35
1-07-2011, 16:35

Робота приймальних комісій ВНЗ на постійному контролі

Категорія: ---

1 липня розпочалася вступна кампанія 2011 навчального року у ВНЗ І-ІV рівнів акредитації.
Провідні спеціалісти Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації ознайомилися з початком роботи приймальних комісій Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, Буковинського державного медичного університету та педагогічного коледжу ЧНУ імені Ю.Федьковича. Порушень правил прийому документів до ВНЗ не виявлено.
Абітурієнти матимуть можливість подати документи до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них.
Прийом документів від абітурієнтів, які вступають до вузів на основі документа про повну загальну середню освіту та сертифікатів ЗНО буде завершено 31 липня.
Прийом документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах закінчується 17 липня, а від осіб, які мають складати вступні екзамени у вищих навчальних закладах – 22 липня.
Після завершення прийому документів приймальними комісіями будуть сформовані рейтингові списки абітурієнтів рекомендованих до навчання.
Рейтингові списки будуть сформовані всіма вищими навчальними закладами, за кожною окремою спеціальністю, що будуть підлягати коригуванню у відповідності зі строками вступної кампанії.
Перші рейтингові списки, із зазначенням осіб рекомендованих для зарахування до вузу на бюджетну форму навчання, мають бути оприлюднені навчальними закладами 1 серпня, а вже 10 серпня вузи мають видати накази про зарахування абітурієнтів на бюджетну форму навчання.
Після того як відбудеться зарахування на бюджет, тобто починаючи з 10 серпня, розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, яке триватиме до 25 серпня 2011 року.
Звертаємо увагу абітурієнтів на дотриманні процедури та строків вступної кампанії до вищих навчальних закладів.
Робота приймальних комісій ВНЗ на постійному контроліРобота приймальних комісій ВНЗ на постійному контроліРобота приймальних комісій ВНЗ на постійному контроліРобота приймальних комісій ВНЗ на постійному контроліРобота приймальних комісій ВНЗ на постійному контроліРобота приймальних комісій ВНЗ на постійному контроліскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше