» Проведено державні кваліфікаційні атестації у ПТНЗ області
Інформація
  • Переглядів: 3425
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-06-2011, 14:22
30-06-2011, 14:22

Проведено державні кваліфікаційні атестації у ПТНЗ області

Категорія: ---

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1/9-252 від 08.04.11 «Про порядок закінчення 2010-2011 навчального року і проведення державних кваліфікаційної та підсумкової атестацій у професійно-технічних навчальних закладах» з 20 по 30 червня 2011року проводилися державні кваліфікаційні атестації учнів випускних груп професійно-технічних закладів освіти міста Чернівці.
Зокрема у Чернівецькому Вищому професійному художньому училищі №5 було проведено атестацію за такими професіями:
- «Столяр; верстатник деревообробних верстатів» (27учнів);
- «Реставратор декоративно-художнього фарбування; реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів» (17 учнів);
- «Столяр; різьбяр по дереву та бересту» (14 учнів);
- «Різьбяр по дереву та бересту» (12 учнів);
- «Живописець» (36 учнів).
З них 23 учні груп ТУ та 83 учні груп СПТУ.
Всі учні успішно здали державну випускну кваліфікаційну атестацію. Зокрема хочеться відмітити захист творчих дипломних та кваліфікаційних робіт учнів, які опановували професію «Живописець». Роботи виконані в техніках олійного і темперного живопису, батик, графіка, аплікація бісером, які вразили різноманіттям тем, що представлені у таких жанрах: натюрморт, пейзаж, портрет.
Увагу привернули роботи учнів за професією «Різьбяр по дереву та бересту», «Столяр; різьбяр по дереву та бересту». З цього напрямку підготовки представлені художні вироби з дерева: різьбярські меблеві вироби (столи, банкетки, крісла, дзеркальні рами) та сувенірні вироби (скрині, тарелі, рахви, адресні папки, хрести). У роботах використана плоско-рельєфна рослинна та геометрична різьба, інкрустація деревом, бісером, металом.
Голова комісії В.В. Кишлярук, архітектор, директор ТзОВ «Арка» – відзначив, що творчі роботи учнів виконані на високому художньому рівні, у них втілено національні риси притаманні буковинцям. Кожна з робіт є витвором мистецтва, що заслуговує на увагу.
У Чернівецькому професійному будівельному ліцеї (ПТУ №4) дипломні роботи успішно захистили учні груп з професій:
- «Штукатур; лицювальник-плиточник» – 62 учні;
- «Маляр; штукатур» – 32 учні;
- «Електрогазозварник» – 29 учнів;
- «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр» – 26 учнів;
- «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» – 29 учнів;
- «Муляр; штукатур; маляр» – 30 учнів.
Державну кваліфікаційну комісію очолював заступник директора з виробничого навчання Чернівецького коледжу будівництва та архітектури ЛНАУ Н.Н.Сорочан.
У Чернівецькому Вищому професійному училищі радіоелектроніки знання учнів, що здобули професій: «Секретар керівника (організації, підприємства, установи); оператор комп’ютерного набору», «Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури», «Верстатник широкого профілю», оцінювала комісія під керівництвом голови комісії – В.М.Годованюка, директора-головного конструктора ВАТ «ЦКБ Ритм». Знання та вміння, передбачені освітньо-кваліфікаційною характеристикою, технологічними умовами і нормами з професії «Оператор комп’ютерного набору; конторський службовець (бухгалтерія)» перевіряла комісія, голова комісії – О.М.Константинова, головний бухгалтер ТДВ заводу «Кварц». Державні кваліфікаційні атестації пройшли у формі творчих комплексних кваліфікаційних робіт, розроблених у відповідності до вимог кваліфікаційних характеристик, розглянутих на засіданнях методичних об’єднань та затверджених у встановленому порядку.
На іспитах були присутні начальник відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації ГУОН ОДА О.М.Пономаренко, працівники цього відділу та методисти обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти.
Проведено державні кваліфікаційні атестації у ПТНЗ областіПроведено державні кваліфікаційні атестації у ПТНЗ областіПроведено державні кваліфікаційні атестації у ПТНЗ областіПроведено державні кваліфікаційні атестації у ПТНЗ областіПроведено державні кваліфікаційні атестації у ПТНЗ областіПроведено державні кваліфікаційні атестації у ПТНЗ областіскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (26)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше