» На Глибоччині відкрито лікарську амбулаторію загальної практики
Інформація
  • Переглядів: 1385
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-06-2011, 14:56
17-06-2011, 14:56

На Глибоччині відкрито лікарську амбулаторію загальної практики

Категорія: ---

17 червня начальник Головного управління освіти і науки взяв участь в урочистому відкритті лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини після реконструкції фельдшерсько-акушерського пункту в селі Луковиця Глибоцького району. Проведення реконструкції ФАПу з добудовою лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини було вкрай необхідним для мешканців сіл Луковиця та Кут. Приведення до належного стану приміщення сприятиме покращенню умов перебування хворих в медичному закладі та дасть змогу підвищити якість надання медичної допомоги та відповідних медичних послуг на належному рівні.
Будівництво об’єкту фінансувалося за рахунок державного та районного бюджетів. Загальна кошторисна вартість складає близько 2 млн. гривень. Під час виступу голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв відзначив, що влада сьогодні працює над стратегічною програмою швидкого та ефективного вирішення найгостріших соціально-економічних проблем Буковини. “В охороні здоров’я – це, насамперед, питання розвитку сільської медицини. Вона повинна бути якісною та доступною для кожного – бідного і багатого, старого і молодого”, – додав Михайло Папієв. Голова облдержадміністрації повідомив, що у Глибоцькому районі вже функціонують 14 лікарських амбулаторій сімейного типу. Це дало можливість 100% населення обслуговувати за принципом сімейної медицини. Керівник крайової виконавчої влади побажав мешканцям сіл добробуту, щастя та здоров’я, а медичним працівникам, які займаються такою благородною справою, – плідної праці та уваги з боку влади. Крім того, він подарував медичному закладу холодильник. Михайло Папієв відзначив, що для закупівлі обладнання буде виділено 356 тис. грн., а для закупівлі меблів – 100 тис. грн. Проектна потужність закладу становить 60 відвідувань за добу. В лікарській амбулаторії буде розгорнуто 5 ліжок денного перебування хворих, а також планується відкриття аптеки, де хворі зможуть отримати на місці ліки після призначення лікаря. Після відкриття лікарської амбулаторії в ній буде працювати 12 медичних працівників, з них – два сімейних лікаря та лікар-стоматолог.
На Глибоччині відкрито лікарську амбулаторію загальної практикиНа Глибоччині відкрито лікарську амбулаторію загальної практикиНа Глибоччині відкрито лікарську амбулаторію загальної практикиНа Глибоччині відкрито лікарську амбулаторію загальної практикиНа Глибоччині відкрито лікарську амбулаторію загальної практикискачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше