» Студенти-стоматологи БДМУ провели благодійну акцію у багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей
Інформація
  • Переглядів: 1464
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 20-12-2013, 16:17
20-12-2013, 16:17

Студенти-стоматологи БДМУ провели благодійну акцію у багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей

Категорія: ---

Благодійна акція. Щороку з нагоди Дня святого Миколая колектив кафедри хірургічної та дитячої стоматології проводить доброчинні акції в дитячих установах міста. Цьогоріч привітання отримували вихованці спеціалізованої школи-інтернату "Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей”.
У даному закладі, окрім вже звичних для дітей привітань, було організовано заходи санітарно-просвітницького спрямування. Зокрема, лікарями-інтернами представлено навчальний фільм та презентаційну лекцію "Основи стоматологічного здоров’я”, в якій розповідалось про будову зубів, їх функції та основи здорового харчування. Майбутніми фахівцями надано рекомендації, як правильно чистити зуби та як обирати засоби гігієни у відповідності до віку. Також школярів познайомили із основними стоматологічними захворюваннями та причинами їх виникнення. Учням продемонстрували навчальне відео"Техніка чищення зубів” та показали правила користування флосами.
Наприкінці свята була проведена вікторина, в якій активно брали участь як вихованці, так і вчителі навчального закладу. Виходячи із зали під супровід пісні "Миколай бородатий”, школярі отримали подарунки, а саме засоби та предмети гігієни ротової порожнини, як згадку про те, що профілактика найкращий спосіб зберегти здорові зуби. На заході були присутні 120 дітей віком 12-16 років. Напередодні свята лікарі-інтерни під керівництвом викладачів кафедри провели санацію ротової порожнини всім вихованцям школи-інтернату.
Не залишився поза увагою кафедри також і "Притулок для дітей”, що знаходиться по вул. Головній, 169. Студенти 3 курсу стоматологічного факультету разом із викладачами кафедри та куратором 18 грудня відвідали даний заклад. Окрім численних подарунків дітям було проведено урок стоматологічного здоров’я та майстер-класи із чистки зубів.
Керівництво вище зазначених закладів висловило слова щирої подяки за проведені заходи. 
Матеріал підготували: доцент Наталя Кузняк, завідувач кафедри та магістри – Анастасія Мороз й Зоряна Гаврилюк.

Студенти-стоматологи БДМУ провели благодійну акцію у багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітейСтуденти-стоматологи БДМУ провели благодійну акцію у багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітейСтуденти-стоматологи БДМУ провели благодійну акцію у багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітейСтуденти-стоматологи БДМУ провели благодійну акцію у багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей

 

Студенти-стоматологи БДМУ провели благодійну акцію у багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей

 

Студенти-стоматологи БДМУ провели благодійну акцію у багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше